10 nejčtenějších článků za rok 2014 na webu Autovýlet


Zajímá Vás, jaké články byly na našich stránkách v uplynulém roce pro návštěvníky nejzajímavější?

10. místo

Desátým nejčtenějším článkem byla recenze hotelu Blue Jay na ostrově Kos v Řecku. Tento ostrov vás zajímá a proto v našem žebříčku je ještě jednou zastoupen.

hotel_blue_jay

9. místo

V Čechách se o zahradu zajímá minimálně polovina obyvatel a proto devátou příčku v našem seznamu obsadil článek o japonské zahradě nedaleko Litoměřic v severních Čechách.

japonska zahrada

8. místo

Fotky k tomu článku o Kalvárii jsem zmapoval během prvního jarního cyklistického výletu a možná i díky tomu obsadil místo osmé.
tri_krize

7. místo

Ve Francii je krásně všude a článek o Cannes, kde se koná jeden z nejslavnějších filmových festivalů, se Vám líbil, takže je na místě sedmém.cannes

6. místo

Protože sám mám malé děti, vidím, že články jsou čtené i rodiči, kteří plánují, kam s těmi malými ratolestmi vyrazí. O aktivitách pro děti v Ústí nad Labem jsem také psal a dost jste to četli, takže místo šesté.

5. místo

Amerika je také časté místo k dovolené, jak na vlastní pěst, tak s cestovní kanceláří při poznávacím zájezdu. A právě ten pojednávající o cestě ze San Francisca do Los Angeles je v našem žebříčku pátý.

universal studia

4. místo

Článek o cestování po řecké Krétě jsem psal v létě, po letošní dovolené, ale do top 10 se bez problémů dostal. Řecko je prostě krásné a na dovolenou v Evropě moc lepších destinací není.

chania maják

3. místo

Báječná Provence na místě třetím je zaslouženě. Článek zajímavý, dobové fotky také.

Provence

2. místo

Na ostrově Kos jsme byli v roce 2012, ale článek jsem psal až letos. Každopádně zaujal mnoho z Vás, čtenářů webu Autovýlet a tak je na druhém místě.

kos autem

1. místo

První a absolutně nejčtenější článek s více než 5000 přečteními je ten o Medvědí soutěsce v Rakousku. Medvědí soutěska autem se dá v pohodě i z Čech zvládnout za 1 den. Osobně jsem zde nebyl, článek dodala Anna, ale zlatá medaile jí právem patří :)

medvědí soutěska

Přečtěte si také 10 nejčtenějších článků v roce 2015.

Napsat komentář