10 nejlepších hotelů v České republice


Dnes začneme deseti nejlepšími hotely v České republice. Vzhledem k tomu, že hodnocení vytváří zejména sami klienti hotelů, hotely si těchto ocenění velmi váží.

Nejlepších 10 hotelů v České republice

10. místo – Esplanade Spa & Golf Resort (Mariánské Lázně)

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních je pouze druhým hotelem mimo Prahu, který se dosal do elitní desítky nejlepších hotelů v České republice dle Tripadvisoru. Láká klienty především na krásný výhled na Mariánské Lázně, golfové hřiště, výborné wellness a především klid, který tu panuje díky výbornému umístění hotelu v lesoparku.

9. místo – Hotel Four Seasons (Praha)

Při vyslovení názvu Hotel Four Seasons se mnoho lidem vybaví obrovské množství reportáží z televizních obrazovek o příjezdu slavných osobností světového filmu nebo showbyznysu, které si jako svůj přechodný domov vybrali právě hotel Four Seasons. Klienti hotelu si velmi cenní především výborného umístění hotelu v samotném historickém centru Prahy s výhledem na Pražský hrad, dále výtečné kuchyně v restauraci Allegro, která se pyšní oceněním Michelinské hvězdy a samozřejmě prvotřídní poskytované služby.

8. místo – Hotel Maxmilián (Praha)

Hotel Maxmilián se nachází v historické budově nacházející se v historickém srdci Prahy, kterou původně navrhl architekt Karel Teige, hotel byl v budově otevřen v roce 1995 a o devět let později byl zrekonstruován dle návrhu Evy Jiřičné.

7. místo – Hotel Strom Života – Spa Resort Tree of Life (Lázně Bělohrad)

Nejlépe hodnoceným „mimopražským“ hotelem v České republice se stal Spa Resort Tree of life, který obsadil pěkné 7. místo. Resort je postaven v těsné blízkosti Lázní Bělohrad, ktéré maji 130 letou tradici. Ocenení získal především díky kvalitním službám v oblasti lázeňství, především individuálním lázeňským programem.

6. místo – Design hotel Josef (Praha)

Designový hotel Josef se nachází, stejně jako většina ostatních nejlépe hodnocených hotelů, v historické části Prahy. Z názvu lze odvodit, že hotel klienty láká především na pobyt v prostorech, které byly navrženy v moderním stylu. Kromě designu hotelu si klienti nejvíce cení blízkosti hotelu k centru Prahy a také výborný personál.

Nejlepší hotely v Čr

5. místo – Hotel Le Palais Prague (Praha)

Hotel Le Palais Praha byl postaven v roce 1841 ve stylu Belle Epoque. Mezi největší přednosti hotelu patří vyhlášená restaurace Le Papillon nebo stylově vybavené pokoje. Ve 12 apartmánech jsou ještě zachovány původní fresky slavného českého malíře Luďka Marolda (1865-1898), díky kterým má Hotel Le Palais údajně jedny z nejkrásnějších apartmánů v Praze.

4. místo – The Augustine Hotel (Praha)

Hotel Augustine je umístěn v budově klášteru pocházejícího z 13. století, i z tohoto důvodu patří mezi jedny z nejdražších a nejluxusnějších hotelů v Praze. Turisté z celého světa neváhají utratit celé jmění za nevšední ubytování spojené s těmi nejlepšími službami.

3. místo – Buddha-Bar Hotel (Praha)

Již z pohledu na fotografie lze odvodit, že třetí místo získal Buddha Bar Hotel Praha oprávněně zejména za neopakovatelnou atmosféru, která dýchá na hosty hotelu na každém kroku. Styl, ve kterém je postaven zařazuje Buddha Bar právem mezi nejstylovější hotely v Praze. Zajímavostí je, že návštěvník má k dispozici v každém pokoji zdarma kávovar Nespresso nebo hudební knihovnu Buddha-bar, která dokreslí již tak velmi povedenou atmosféru.

2. místo – Grand hotel Alchymist (Praha)

Hotel Alchymist se nachází na Malé Straně, pár kroků od Karlova mostu a Pražského hradu. Své návštěvníky láká na barokní výzdobu, která je velmi impozantní, jak lze z fotek vypozorovat. Kvalita ovšem něco stojí, pokud byste měli zájem strávit netradičního Valentýna v tomto hotelu, musíte si nachystat zhruba 1100 € na tři noci. Za tuto částku ovšem dostanete exkluzivní ubytování s bezchybným servisem. Cena zahrnuje např. ochutnávku vín, neomezený relax, fitness, wellness, masáž dle výběru, 7-mi chodové menu v restauraci Aquaris, kytici růží pro patnerku, domácí pralinky Alchymist, snídani formou bufetu, transfer do hotelu a z hotelu, dekoraci z okvětních růží, láhev šumivého sektu s jahodami a další obrovskou spoustu pozorností, které z Vašeho zamilovaného pobytu učiní neopakovatelný zážitek.

1. místo – Aria Hotel (Praha)

Vlastní vstup do Vrbovské zahrady, Karlův most vzdálený 300 metrů, střešní terasa s úchvatným výhledem a další přednosti okouzlily návštěvníky hotelu Aria v Praze, mezi které v minulosti patřili např. Heidi Klum, Seal, Bill Clinton, Gérard Depardieu, aby zvolili hotel Aria nejlepším hotelem v České republice.

Napsat komentář