Adrenalin Park Jeseníky – Česká Ves

Aktivní zábava s dávkou adrenalinu pro celou rodinu. To je Adrenalin Park Jeseníky. Areál se nachází 6km od města Jeseník v místě bohatě protkaném řadou cyklostezek, turistických tras a historických památek. Ať už tak hledáte místo pro odpočinek v přírodě nebo zábavu pro děti, něco se tu pro vás najde.


Adrenalinové centrum – atrakce

Adrenalin park nabízí řadu atrakcí pro všechny věkové skupiny. Pro nejmenší je tady dětské lanové centrum, bungee trampolíny a terénní čtyřkolky. Větší děti můžou vyzkoušet lezeckou stěnu s obří lanovkou nebo lukostřelbu. Pro ty nejodvážnější a pro dospělé je zde připravená i těžší lanová dráha.

Adrenalin Park Jeseníky - Česká Ves
Adrenalin Park Jeseníky

Turistika

Celý areál se nachází v CHKO Jeseníky, zdejší krásná příroda tak přímo vyzívá k toulkám okolními lesy. Pomůže vám v tom řada turistický tras i udržovaných cyklostezek. Hned vedle parku se můžete připojit například na známé Rychlebské stezky. Krásné výhledy si užijete z rozhledny Zlatý Chlum, pokud toužíte spíše po trošce historie, zaujmou vás blízké Priessnitzovy lázně. Ty byly založeny už v roce 1822  jako první vodoléčebný ústav na světě. V okolí vyvěrá spousta pramenů a k většině z nich vedou značené turistické stezky.

Ubytování

Pokud zde chcete strávit více dní, můžete se ubytovat přímo v areálu parku na Ranči Orel. Máte zde na výběr z ubytování v apartmánech nebo chatkách. Apartmány jsou vybavené vlastní kuchyňkou a v letní sezóně je otevřený venkovní bufet. Ani ubytování se psem není problém, naopak majitelé vřele vítají všechny čtyřnožce a umožňují jim přístup do celého areálu. Jak název vypovídá, na pozemku se nachází také koňský ranč. Máte zde i možnost projížďky na koních buď v aréně nebo vyjížďku do přírody.

Parkování

Pro návštěvníky Andrenalin parku je umožněno parkování přímo v areálu. Z obce Jeseník stačí následovat navigační cedule, které vás povedou kousek od hlavní cesty přímo k areálu.

Web: www.adrenalin-park.cz

Související články:

Napsat komentář