Alexandria cestovní kancelář


Oficiální název společnosti zní ALEXANDRIA spol. s r. o. Založena byla již v roce 1993, má za sebou tedy již řadu let zkušenosti. Zakladatelé přitom měli v době prvních kroků CK Alexandria za sebou již dva roky činnosti a vědomostí v oboru cestovního ruchu.

Které destinace CK Alexandria nabízí

Alexandria cestovní kancelář

V současné době patří Alexandria mezi přední cestovní kanceláře a jednu z největších společností u nás. Orientuje se zejména na Bulharsko, pro tuto zemi patří mezi vůbec největší tour operátory. Má tady i svoje vlastní klubové hotely, případně další možnosti ubytování v rámci pronájmu. Což pro cestovní kancelář znamená možnost garantovat v rámci poskytování služeb nejnižší ceny.

Dále se zaměřuje také na Řecko a mnoho dalších lokalit. Mezi tradiční a oblíbená místa pro dovolenou patří i Chorvatsko, Itálie či Tunisko. Nabídka zájezdů je poměrně široká a v posledních letech též přibyly i destinace exotické jako Thajsko, Srí Lanka, Maledivy. S CK Alexandria se můžete současně podívat i do o něco bližších oblastí, které nepatří k úplně typickým turistickým cílům, například na Slovensko nebo do Maďarska.

Jaké další benefity přináší cestování s touto CK

Zpočátku se CK Alexandria zaměřovala zejména dopravu autobusovou, od roku 1995 přešla však především na přepravu leteckou. Charterové lety provozuje aktuálně z několika míst – Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Partnerskou společností je v první řadě Travel Service, nicméně vazby má i na další poskytovatele jako Lufthansa, Condor, Emirates a mnohé jiné.

Organizuje jak rekreace individuální, tak i skupinové, a to dokonce například pro zaměstnance českého ministerstva vnitra. CK je schopna zajistit parametry zájezdu na míru konkrétním požadavkům klientů. V tomto směru navíc sama přichází již po řadu let s neustálými inovacemi, jako první například svým klientům již v roce 2008 svým zákazníkům nabídla garanci nejnižší ceny. Za pozornost stojí i celá řada průběžně otevíraných marketingových akcí, které přinášejí další zvýhodnění.

V případě, že se rozhodnete využít služeb cestovní kanceláře Alexandria, máte možnost navštívit více než tři desítky poboček nebo partnerských prodejen.