Apartmány na Bukovce – Červená voda

Stejně jako výběr dovolené, je mnohdy i výběr ubytování práce na několik dní. Asi nikdo nechce jet na místo, které bude mít špatné hodnocení v recenzích, výhled bude do silnice nebo tam budou blechy, což už se nám také před pár lety stalo v Beskydech.


Oblast Jeseníků jsme ještě s rodinou neprozkoumali, tak padla volba na ubytování v Červené vodě. Hodnocení kladná, pěkné umístění, výletů v okolí dostatek, nebylo co řešit. Bohužel to nebylo tak jednoduché.

Apartmány na Bukovce - Červená voda

Parkování u ubytování

Od dovolené v Mikulově toto zjišťuji hned jako první, stejně jako vlastní koupelnu. Zde máte své parkovací místo na „jméno“ apartmánu, což je super.

Vybavení

Máte k dispozici v podstatě byt s ložnicí, kuchyní s obývákem a koupelnou. Veškeré vybavení je nové, vařit si zde můžete, je tu kompletně vybavená kuchyň, v obýváku nechybí tv s internetem a samozřejmě hlavně pro děti je k dispozici wifi.

Proč sem ale nejezdit

Než budete objednávat pobyt, zde je všeobecná rada. Zjistěte si, kolik dalších apartmánových domů či domků je v okolí. Je zde jeden hned vedle a u něj venkovní krb – gril. Přijeli jsme v sobotu a samozřejmě zde byla partička „pražáků“, kteří tu pařili snad do půlnoci. Noční klid platí od 22h do 7h, jediní, kdo to respektoval, jsme byli my.

Gril / krb

Vedle v bytě u ložnice byl hluk skoro denně a v druhém apartmánu „za koupelnou“ to bylo to samé. Jako by některé rodiny žily jak v zoo a pak jste je vypustili i s dětmi z klece a ta klec byl tento dům.

Zdi jsou zde tenčí než v paneláku, takže slyšíte opravdu vše a kdo nemá přibaleny špunty do uší, ten bude mít pobyt zde možná zkažený stejně jako my.

Když jedna česká rodina v polovině týdne odjela, přijela druhá, polská a bylo to ještě horší. Navíc parta dělníků, která v protějším domě přespávala, si ráda na balkoně v 5 ráno povídala u cigárka a asi každý jsme zvyklí v létě spát s otevřeným oknem, takže když stěží usnete v 11 večer a v 5 ráno vás vzbudí odvedle, to na dovolenkové pohodě nepřidá.

Moc tedy to hodnocení nechápu, buď zde byli lidé v období, kdy byli sami v celém baráku, nebo nevím.

Naštěstí jsou zde v obci i další možnosti ubytování, kde klid bude určitě větší.

Výletů v okolí je dostatek, takže alespoň to hodnotím jako velké plus.

Napsat komentář