Apartmány Pražská Ústí nad Labem

Apartmány Pražská jsou jednou z možností, kde se můžete levně ubytovat, když navštívíte krajské město Ústí nad Labem. Podívejte se na důvody, proč vybrat právě toto místo.


Ubytování najdete na Pražské ulici a je zde možné zaparkovat zdarma, což vidím jako jednu z výhod. Ne všude to v Ústí u apartmánu, penzionu či hotelu je možné.

Cedule apartmánů na Pražské ulici v Ústí

Je zde 6 apartmánů vhodných jak pro krátkodobý pobyt, tak i pro dlouhodobé pobyty.

Vybavení je opravdu slušné, je zde satelitní tv, klimatizace, bezdrátový internet, hotelový textil, sprcha, WC, lednice, kávovar, kuchyňka, pračka, trouba, rychlovarná konvice i set na kávu/čaj. Podívejte se na video apartmánu 9.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Apartmány Pražská Ústí nad Labem

Do centra se můžete dostat nejrychleji autem, nebo pěšky (1,5km – 20 minut) případně také autobusem MHD – zastávka Čajkovského.

Ve městě je mnoho možností jak sportovního, tak i kulturního využití. V UL je divadlo, kulturní dům, kino, takže z toho si musí vybrat každý a kdo by chtěl prožít více akční program, tak nedaleko odtud je lezecká stěna, pěknou procházkou můžete dojít k zámečku Větruše, přes Masarykova zdymadla dojdete i na hrad Střekov.

Více informací najdete na webu www.apartmanyprazska.cz

Napsat komentář