Aqualand Moravia zabaví celou rodinu


Aqualand Moravia je nový aquapark, který byl otevřen 1.8.2013. Zájem o něj je veliký a láká všechny věkové kategorie. Najdete tam, na co si jen vzpomenete, ať už jsou to různé tobogány, skluzavky, vířivky nebo dokonce místní geotermální prameny s vodou o teplotě 46°C. Aqualand je rozdělený na dvě části a to na vnitřní a venkovní akvapark Moravia.

Kde Aqualand přesně leží

Najdete jej v obci Pasohlávky, ležící asi 40km jižně od Brna. Trasa autem po dálnici R52 trvá přibližně 30 minut.

Pokud byste jeli z Prahy, vzdálenost je 235km a délka jízdy 2:15h.

Pro návštěvníky z Ostravy cesta bude trvat také kousek přes 2h a 200km.

A nezapomeňme i na návštěvníky ze Slovenska, konkrétně z Bratislavy to je do Pasohlávek 120km a 1,5h jízdy.

Vstupné pokrývá vnitřní části – halu atrakcí, bazénovou halu a venkovní části aqualandu. K dispozici je 20 vnějších a vnitřních tobogánů a skluzavek, 12 bazénů včetně dětských s vodními atrakcemi nejrůznějšího druhu, venkovní plochy a odpočinkové zóny, 2 restaurace a 4 bary.

Aqualand akvapark Moravia

V ceně vstupného je parkování zdarma na přilehlé parkovací zóně, použití lehátek, zázemí dětského koutku a přízemní část wellness sektoru, který obsahuje 3 relaxační bazény, odpočívárnu a wellness bar.

Zvýhodněné vstupné (sleva) je určeno pro  ZTP/P, studenty do 26 let a seniory od 60 let po 15. a 17. hodině.

Zvláštní pozornost je věnována rodinám s dětmi a zahrnuje vstup pro 2 dospělé a až 4 děti do 140cm, přičemž základní cena vstupného je 1090kč, po 15. hodině je to 890kč a po 17. hodině je to 650kč, takže slevy a akce celkem dobré.

Otevírací doba

Otevírací doba aqualandu je od 9:00 do 21:00 hodin. V části Forum Romanum Wellness od 10:00 do 21:00 hodin.

Otevřeno je 365 dní v roce.

Akvapark Moravia se stane cílem nejednoho rodinného výletu.

Web: www.aqualand-moravia.cz – aktuální vstupné najdete zde

Ubytování

Levné ubytování u Aqualandu (aquaparku) nabízí například 7km vzdálený penzion u Havranů v Mikulově.

Sdílejte článek s přáteli

1 komentář u „Aqualand Moravia zabaví celou rodinu“

  1. Moravu milujeme, ale tento AQUALAND MORAVIA a jeho vedení jí dělá velkou ostudu!

    Existují levnější a pro zákazníky příjemnější místa. Stejně drahé Čestice máme za rohem a nabízejí nesrovnatelné služby a množství zábavy! Nikdy jsme neměli s ničím problém. Zde problémy již od počátku. Předražené vstupné, fronty na vše! Dětské čipy nefungují na nic, ani na skříňku, musíte se vejít do té Vaší. Pokud čip ztratíte, velká pokuta! Pokud Vás lákají nádherné tobogány z fotografii na jejich webových stránkách, realita Vás naprosto znechutí. Atrakce jsou naprosto nepoužitelné. Je nutné vystát frontu na kruh, bez kterého se nemůžete sklouznout, což je 20-30 minut na jednu jízdu. Pak stojíte znovu. Pokud chcete jezdit rychleji, musíte si zaplatit za přednostní půjčení nebo využít tobogány, na které nejsou potřeba. Ty jsou myslím 3. A po jejich sjetí zjistíte, že jsou ve strašném stavu, cítíte každou spáru a příště již nejedete. Na většinu tobogánů děti nepustí! Ani není povoleno jezdit s dětmi. Havarijní stav, kape voda ze stropu. Předražené jídlo a pití! Neužijete si ani klid a relax, protože Vám rozhlas každou chvíli připomíná, že za chvíli začne nějaká atrakce. Bazén s vlnobitím pouštěn pouze na 5 minut! Doplatkové pokladny, které z Vás vyždímají další nemalé peníze, fungovaly jen dvě a musíte čekat další frontu, abyste mohli vůbec odejít. Ano můžete použít samoobslužné na kartu, nicméně to vyjde nastejno. Jediné co bylo v pořádku je šatna a úklid šaten.

    „FAMILY UNFRIENDLY“! Rodinné vstupné pouze 2+1! Každé další dítě za příplatek. A tak se částka pro běžnou čtyřčlennou rodinu v šplhá na krásných 1848,-Kč pouze zastup.

    POZOR! NEDOPORUČUJI VYUŽÍT ZAKOUPENÍ LÍSTKŮ PŘES E-SHOP! Pokud si koupíte vstupné přes jejich e-shop, dostane informaci od kdy jsou vstupenky platné. Nikoliv, kdy končí jejich platnost! Tato informace je uvedena pouze miniaturním písmem u čárového kódu, jinde ne! Peníze Vám již NIKDY NEVRÁTÍ! A to ani když je nemůžete využít ze zdravotních důvodů! Vaše peníze si ponechají. Při jednání se zaměstnanci narazíte na naprostou aroganci, ignoraci a nezájem. Přestože nám bylo na pokladně přislíbeno, že vstup v hodnotě 1196,-Kč reklamují a na místě jsme zakoupili nové vstupné v hodnotě 1648,-, nám peníze odmítli vrátit. Jsem znechucená jejich jednáním. Klamou zákazníky a používají nekalé obchodní praktiky. Budu dávat podnět na ČOI.

    Nemohu nikomu doporučit. Za nás naprostá nespokojenost a veliké zklamání! V bazénu si nezaplavete, na tobogánech se sklouznete jednou. Za nás ROZHODNĚ POSLEDNÍ NÁVŠTĚVA!

Napsat komentář