Aquapark Staré Splavy, to je parádní zábava na Mácháči


Aquapark ve Starých Splavech nemá chybu. Každý, kdo vyrazí na Mácháč, by se zde měl minimálně jednou stavit. Málo lidí, ale hodně atrakcí, to je důvod, proč sem vyráží nejčastěji rodiny s dětmi.

Je to tak trochu jiný aqua park, než na které jste zvyklí. Není krytý, ale vše je na břehu jezera Mácháč nedaleko obce Doksy. Když se zadaří počasí – což se nám při dovolené povedlo – pak to je skoro lepší než dovolená u moře Bulharsku, kde jsme tento rok byli.

Aquapark Staré Splavy (Máchovo jezero) recenze

Při naší dovče v hotelu Bezděz, který najdete u Máchova jezera, jsme tento akvapark navštívili několikrát. Je zde mnoho atrakcí – klouzačka, houpačka, trampolína, plovoucí věž a další. K některým je třeba doplavat, ale ty jsou spíše pro děti větší, které umí plavat, neboť zde je hloubka 1,5 metru. Ta část, která je blíže k pláži, je pro děti menší, kde je hloubka cca 1,2 metru.

Je zde dokonce i bazén, takže komu se nechce do jezera, může se cachtat právě v bazénu :)

Pláž je písčitá, takže pohoda.

aquapark staré splavy
Aquapark Staré Splavy

Otevírací doba

  • Červen – září: 8 – 24 h
  • Zbytek roku: 8 – 20 h

Vstupné – ceník

Vstupné se platí od června do září. Cena není právě nejnižší, ale je zde mnoho atrakcí, za které byste jinde platili samostatně – navíc. Zde je vše v ceně, takže zaplatíte a dovádíte až do zavíračky :)

Kolik zaplatíte tento rok se dozvíte na webových stránkách – odkaz je na konci článku.

Ubytování

V této oblíbené turistické oblasti máte mnoho možností, kde se ubytovat. Nejblíže je Hotel na pláži, ten ale nemá moc dobré hodnocení, takže bych hledal spíše jiné ubytování. Vybírejte na Booking.com.

Mapa – Aquapark Starý Splavy najdete v části obce zvané Lázeňský vrch.

Web: www.aquaparkstaresplavy.cz

1 komentář u „Aquapark Staré Splavy, to je parádní zábava na Mácháči“

  1. Majitel areálu pan Ing. M
    Vyštejn by se měl stydět. Když vysvitne slunce a vypadá, že bude den na koupání vyběhne a se svými kolegy za tuto hrůzu začne vybírat 190,- na osobu. Je to starý zabšklý dědek, kterého nic nezajímá pouze chce rejžovat prachy a při stížnosti otočí záda a zavře se do svého kamrdlíku.
    Je to pojmenované jako Aquapark, ale je to obyčejný koupák. V areálu jsou na jezeře nastrkány gumové atrakce (ale ne tak jak všude visí na billboardech, je jich ve skutečnosti tak čtvrtka), dále jsou tu 2 tobogány, ale jeden je zavřený. Chlorovaný bazén, je zelenější než Máchovo jezero. V areálu je jeden kiosek kde chtějí za malou a ani né moc dobrou pizzu 210,- a ostatní jídla co nabízí jsou předražená taktéž. Tahat za vše prachy to ano, ale dostane se vám jen zklamání. Dřív to tu bývalo knohem lepší. Nikdy více se nevrátíme na toto místo…Jeho ubytování, které nabízí také nedoporučujeme akorát nás okradl. Viz. recenze Hotel Passage.

Napsat komentář