Aquapark Staré Splavy, to je parádní zábava na Mácháči


Aquapark ve Starých Splavech nemá chybu. Každý, kdo vyrazí na Mácháč, by se zde měl minimálně jednou stavit. Málo lidí, ale hodně atrakcí, to je důvod, proč sem vyráží nejčastěji rodiny s dětmi.

Je to tak trochu jiný aqua park, než na které jste zvyklí. Není krytý, ale vše je na břehu jezera Mácháč nedaleko obce Doksy. Když se zadaří počasí – což se nám při dovolené povedlo – pak to je skoro lepší než dovolená u moře Bulharsku, kde jsme tento rok byli.

Aquapark Staré Splavy (Máchovo jezero) recenze

Při naší dovče v hotelu Bezděz, který najdete u Máchova jezera, jsme tento akvapark navštívili několikrát. Je zde mnoho atrakcí – klouzačka, houpačka, trampolína, plovoucí věž a další. K některým je třeba doplavat, ale ty jsou spíše pro děti větší, které umí plavat, neboť zde je hloubka 1,5 metru. Ta část, která je blíže k pláži, je pro děti menší, kde je hloubka cca 1,2 metru.

Je zde dokonce i bazén, takže komu se nechce do jezera, může se cachtat právě v bazénu :)

Pláž je písčitá, takže pohoda.

aquapark staré splavy
Aquapark Staré Splavy

Otevírací doba

  • Červen – září: 8 – 24 h
  • Zbytek roku: 8 – 20 h

Vstupné – ceník

Vstupné se platí od června do září. Cena není právě nejnižší, ale je zde mnoho atrakcí, za které byste jinde platili samostatně – navíc. Zde je vše v ceně, takže zaplatíte a dovádíte až do zavíračky :)

Kolik zaplatíte tento rok se dozvíte na webových stránkách – odkaz je na konci článku.

Ubytování

V této oblíbené turistické oblasti máte mnoho možností, kde se ubytovat. Nejblíže je Hotel na pláži, ten ale nemá moc dobré hodnocení, takže bych hledal spíše jiné ubytování. Vybírejte na Booking.com.

Mapa – Aquapark Starý Splavy najdete v části obce zvané Lázeňský vrch.

Web: www.aquaparkstaresplavy.cz