Aska Kleopatra Beste – Alanya, Turecko


Pokud hotel Aska Kleopatra Beste něčím nadchne již v první chvíli, tak určitě svou polohou. Nachází se totiž pouze několik desítek metrů od známé Kleopatřiny pláže, ale zároveň dost blízko na to, aby bylo možné se z hotelu vydat přímo do centra města.

Aska Kleopatra Beste hotel

Mimo to leží přímo naproti místnímu aquaparku, což může být také dobrou volbou pro všechny, kteří milují vodní radovánky. Na druhou stranu negativem této polohy může být větší hluk během dne. Ten má na svědomí také pár metrů vzdálená místní mešita. Drobným nedostatkem je i to, že zájemci o výhled na moře mají možnost pouze toho bočního. Na druhou stranu skvěle viditelný je místní hrad.

Kvalitní pokoje i zázemí

Ačkoliv se jedná o starší hotel, je průběžně opravován. Aktuálně spadá do řetězce Aska a může se pyšnit čtyřhvězdičkovým hodnocením, které rozhodně odpovídá. A to co do vybavení pokojů kde samozřejmě nechybí kvalitní nábytek a klimatizace, tak co do vybavení společných prostor. Jedinými negativy určitě může být menší bazén umístěný ve vnitrobloku, což výrazně omezuje množství slunečního světla. Druhým negativem je nedostatečně klimatizovaná jídelna, umístěná v pátém patře, přímo pod střechou. V horních částech se také nachází místní wellness centrum s několika nabízenými procedurami.

Dobré služby i strava

Na co si jako hosté rozhodně nebudete stěžovat, to jsou služby. 2 hlavní bary + 1 jeden v jídelně jsou zárukou toho, že vždy budete mít k dispozici dostatek nápojů. Řadu z nich, a to džusy a postmix si může každý návštěvník natočit i sám. Samozřejmostí je i pravidelný úklid, přičemž za drobný bakšiš lze získat i o něco více pozornosti. Strava je určitě chutná s jistotou bohatého výběru, i s jistotou různých akcí, jako čerstvé palačinky k snídani, nebo kebab k večeři. V čem naopak hotel Aska Kleopatra Beste zaostává, to jsou určitě animační programy, kterých by mohlo být více.

Do tohoto hotelu si můžete koupit zájezd zde.

Aska Kleopatra Beste Alanya Turecko 1

Aska Kleopatra Beste Alanya Turecko 2

Přečtěte si také recenzi hotelu Kleopatra Royal Palm v letovisku Alanya.

Aska Kleopatra Beste Alanya Turecko 3

Aska Kleopatra Beste Alanya Turecko 4

Počasí Turecko nabídne slunečné po celou dobu pobytu, takže Vaše dovolená bude prostě all inclusive a Turecko určitě ještě alespoň jednou navštívíte :) Koho by zajímala mapa, tak ji máte zde.

Do Turecka můžete vyrazit také do hotelu Gold Safran, recenze popisuje vše, co vás zajímá.

Související:

Dovolená v Alanyii v Turecku: Hotel Güral