Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Být obklopen přírodou a přitom být ve městě, ráno si dopřát teplou snídani, když je teplo, tak se zchladit v krásném aquaparku a hlavně mít spoustu vyžití pro své děti. To vše a ještě mnohem více nabízí kemp ve Frenštátě pod Radhoštěm.


Proč zrovna jet do Frenštátu?

Toto město leží uprostřed malebné krajiny Moravskoslezských Beskyd. Není problém do něj přijet autem, nebo pro ty, co auto nevlastní, tak vlakem. Ve městě žije přibližně 11 000 obyvatel.

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm recenze

Frenštát nejen že je hezké město se spoustou míst k romantickým procházkám, ale taky nabízí rodinnou dovolenou ve svém autokempu. Tento kemp je jiný než ostatní. Je krásně obrostlý stromy, takže i když jste vlastně ve městě, tak se cítíte v soukromí a obklopeni přírodou.

Nabízí ubytování v útulných a čistých chatkách a nebo poskytuje několik míst pro obytné vozy a stany. Parkovací místa jsou samozřejmě zajištěny přímo u vašeho noclehu. Celý kemp je oplocený, takže nemusíte mít strach že se vám dítě někde zatoulá.

Tento autokemp je výjimečný v tom, že je opravdu rodinný. Když tam vejdete, tak se cítíte jak ve zmenšené dopravní dráze. Všude jsou dopravní značky, kruhové objezdy, přikázané směry jízdy. To vše je pro děti po celém kempu. Můžou zde jezdit až téměř do setmění. Buď na svých pojízdných prostředcích a nebo si můžou na recepci zapůjčit šlapací káry, koloběžky a kola.

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

V tomto kempu taky není nouze o dětské hřiště s průlezkami a pískovištěm. K večernímu příjemnému posezení vám poslouží několik ohnišť a nebo hezké dřevěné altány, kterých je zde taky dost. A ve kterých si můžete ugrilovat nebo opéct něco dobrého. Jídlo si můžete připravit v perfektně vybavené a čisté společné kuchyňce. Nebo se můžete nechat rozmazlit ve venkovní menší restauraci přímo u recepce.

TIP: Rožnov pod Radhoštěm – historie, památky i tipy na výlety

Pokud budete v kempu ubytováni v létě a budou vysoké teploty, zchladit se můžete v nádherném venkovním aquaparku. Ten je jen pár metrů od autokempu. Vše na co vzpomenete máte blízko. Přírodu, město, koupaliště, místa pro procházky, obchod s potravinami a dokonce i kdyby pršelo nebo bylo chladno, v autokempu je společenská místnost s hry a knihami.

Frenštát pod Radhoštěm je skvělým výchozím bodem pro výlety do blízkých Moravskoslezských Beskyd. A taky je ideální místo pro zážitkovou rodinnou dovolenou.

Rezervujte ubytování

Související články:

Napsat komentář