Autokemp Jinolice u Jičína nabízí levné ubytování v Českém ráji


Možná pomalu, ale jistě zvažujete, kam letos na dovolenou. Rádi byste vyrazili do zahraničí, ale s ohledem na nynější situaci nevíte, zda to bude vůbec možné. Podmínky pro poznávání krás Česka jsou tak nyní více než příznivé.

Co byste řekli tradiční dovolené, jako za starých časů? Opékání buřtů, spaní pod stanem, koupání v rybníce? Navíc s možností výletů do skal v úžasné přírodě? Přesně takový kemp v srdci Českého ráje na okraji Prachovských skal jsme navštívili loni v létě a hodláme se tam určitě opět vrátit. Když jsme s kámoškou vymýšlely, kam vyrazit na holčičí víkend, bylo potřeba brát ohled na malého Vojtu, který jel s námi. Hledali jsme tak kemp vhodný i pro děti. A přesně takový jsme i našly!

Autokemp Jinolice recenze

Je jak stvořený pro rodiny s dětmi, které hledají písečnou pláž, na které budou moci dělat bábovičky, navíc s pozvolným přístupem do vody.

Když nebylo úplně hezké počasí, mohli jsme Vojtíka zabavit i ve sportovně zábavném parku plném soutěží právě pro nejmladší návštěvníky kempu. Zároveň zde byl ale i akční noční život plný diskoték a živé hudby, což nám vyhovovalo.

Autocamp Jinolice nabízel jak ubytování ve vlastních stanech, tak v karavanech, nebo chatkách. Mohli jsme se tak rozhodnout i s ohledem na předpověď počasí, kterou variantu chceme využít. V kioskách byl nepřeberný výběr všech možných jídel, což mohlo být někdy až na škodu, obzvlášť s malým raubířem, co měl chuť na vše, když po pár dnech zjistil, že dobré je tu prostě všechno. A když jsme si chtěli opéct buřty a vyzkoušet naše schopnosti, mohli jsme si vše potřebné nakoupit i ve zdejší prodejně potravin.

Nekonečná zábava

Hráli jsme plážový volejbal, vyzkoušeli minigolf i stolní tenis a pétanque. Zábava byla opravdu na každém rohu. Vojtíka jsme na dlouho ztratili na trampolínách. Jeden den jsme si vypujčili i loďku, což byl zážitek, který ho bavil asi nejvíc.

Jinolice výlety – skalní útvary, hluboké rokle a úzké cestičky

Nejlepší však byla procházka do Prachovských skal, a ne jen proto, že se nám konečně podařilo utahat Vojtu. Masivní skalní útvary, hluboké rokle, úzké cestičky, krásná příroda a dechberoucí vyhlídky.

Jsou zde tři trasy, dokonce jedna uzpůsobena pro rodiny s kočárkem. Tohle pískovcové skalní město láká každoročně tisíce turistů, kteří využívají krásných vyhlídek, díky kterým máte Český ráj jako na dlani.

Vstup do nich vede přímo z kempu. A na své si přijdou nejen horolezci, na které určitě během své procházky narazíte, ale i vy.

Ubytování v okolí

Fotogalerie

Aktuální ceník najdete na webových stránkách kempu. Nejoblíbenější ubytování zde jsou chatky.

Web: www.jinolice.cz