Autokino v Ústí nad Labem už promítá

Nové autokino najdete v Ústí nad Labem vedle obchodního centra Tamda Foods (dříve Tesco) ve Všebořicích. Pokud už vás nebaví sedět u televize doma, toto je další alternativa, jak se o víkendu zabavit.


Bylo jasné, že pokud se v současné celosvětové situaci podobná „atrakce“ objeví i v zahraničí, že si toho všimne i někdo v Čr a udělá to podobně :) Protože bydlím nedaleko a před pár dny jsem jel kolem, zjistil jsem pár informací a tady jsou.

Co v autokině uvidíte

Promítá se od pátku do neděle, každý den 3 filmy. Ten první je pro menší děti, pak je film rodinný a poslední obvykle nějaké to promítání pro automobilové fandy, takže klasika Rychle a zběsile nebo třeba nový film Le Mans 66.

Jak to funguje

Na webu si koupíte lístky online, ve stanovený čas přijedete na místo a každý dostane do auta krabičku, pomocí které budete moci poslouchat zvuk.

Plátno je velké, tak se není třeba obávat, že byste nic neviděli, i když budete autem stát v zadní řadě.

Autokino v Ústí nad Labem
Autokino v Ústí nad Labem

Pravidla

Po celou dobu promítání musíte sedět ve voze, není zde občerstvení (to musíte mít vlastní) ani wc (to se asi dá 2h vydržet).

Cena

Zajímavá je určitě cena 290kč za auto. Před pandemií stál lístek mnohdy i 150kč v klasickém kině, zde máte celá rodina „lístek“ za necelých 80kč a to už jde.

Je to tedy alternativa, jak se dostat „mezi lidi“, ale osobně si radši pustím film doma, kde bude ty 2 hodiny určitě víc pohodlí než se krčit v autě.

Související:

Napsat komentář