B2B apartments – recenze ubytování v Jihlavě


Vybrat ubytování v Jihlavě a okolí je celkem oříšek, když máte určité požadavky, ze kterých nechcete slevit. Ale jak to tak bývá, nakonec po pár dnech to správné ubytko vyberete.

Nevím, jak vy, ale já si na bookingu vždy vybrané hotely, pensiony a apartmány seřadím podle ceny (od nejnižší) a poté si přidávám filtry. Kdo má děti, pak wi-fi zdarma je jasný první checkbox. Parkování zadarmo u ubytování je také jasná volba, přece nebudete nosit kufry kilometr. Televize se taky hodí a vlastní koupelna také. Když už jsem vybral pěkné ubytování poblíž Jihlavy, nakonec tam byla společná koupelna a to fakt ne, takže jsem hledal znovu :(

Poslední, ale jedna z nejdůležitějších věcí, je kvalitní postel a matrace. Po zkušenostech s levným ubytováním v Brně, kde byly hrozné postele, jsem se díval i na tuto možnost a recenze od návštěvníků.

Z původně plánované ceny za 4 noci za cca 5000kč to nakonec bylo skoro 8500kč, ALE:

  • Parkování je hned u ubytování, což je velké plus
  • Bydlíte sice v „paneláku“, ale s výtahem, což každý ocení
  • Koupelna s vanou byla prima
  • Prostory jsou opravdu velké, jako byt 2 + 0. Díky tomu děti měly samostatný pokoj a my rodiče také
  • Teplo bylo v celém bytě
  • Postele velké, deky také dlouhé a opravdu hodně pohodlné, spalo se nám parádně

Jedno minus bych ale měl:

I když zde měla být „kuchyňka“ je tu pouze rychlovarná konvice a umyvadlo pouze jedno v koupelně, takže moc neplánujte, že byste si zde sami vařili, maximálně čínskou polévku. Jsou tu jen skleničky a hrnky, žádné talíře ani příbory, nebo nůž, takže raději berte pár talířků a příborů z domova, pokud nechcete každý den chodit do restaurace, ono pokud budete jako my cestovat po okolí, rádi se tu večer „svalíte“ a dáte si „rohlík se salámem“ :)

B2B apartments Jihlava

B2B apartments - ubytování v Jihlavě

B2B apartments - ubytování v Jihlavě 2

B2B apartments - ubytování v Jihlavě 3

Jak to funguje při příjezdu

V přízemí je restaurace, kde je i recepce, takže zde se zapíšete, dostanete klíče a parkovací kartu, abyste tu mohli bez problémů u domu auto nechat.

B2B apartments Jihlava 2

Abyste pokaždé nemuseli dům obcházet, dostanete 4 místný kód k otvírání dveří a díky tomu můžete chodit do domu i z této strany parkoviště.

B2B apartments Jihlava 3

Kdo má zájem, může si i objednat snídani, ale po několik zkušenostech, kdy jsme toto např. několikrát využili v hotelu Fénix v Liberci, kde to tehdy stálo na osobu 75kč, si dovolím tvrdit, že za 4 osoby určitě to jsou vyhozené peníze, děti sní jeden rohlík a čaj a to nestojí víc jak 30kč…

Při odjezdu pak na stejném místě ty klíče a kartu vrátíte. My odjížděli v sobotu ráno (do 10 hodin musíte opustit pokoj) a musel jsem zvonit na zvonek na majitele, ten prý zde v domě bydlí, protože na recepci nikdo nebyl. Ale to nevidím jako problém, telefon tam je „na dveřích“.

Cca 200 metrů od ubytování je supermarket Albert, kde si můžete nakoupit zásoby. Kde se v Jihlavě najíst jsem popsal v tomto článku.

Jak se můžete sami podívat, ubytování po celé České republice už jsme navštívili dost a toto rozhodně patří mezi ty lepší.

Booking Jihlava

Napsat komentář