Baško Polje, oáza klidu na rušné Makarské riviéře


Baško Polje je útulný, klidný a prostorný kempový areál, poblíž oblíbeného letoviska Baška Voda. Pyšní se rozlehlými plážemi, které nejsou nikdy přeplněné. Místo je ideální pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou. Líbit se tu bude rodinám s dětmi, párům toužícím po romantických procházkách i seniorům, co si oblíbili oblázkové pláže a mírný vstup do moře. To vše je kemp Baško Pojle!

Baško Polje kemp Chorvatsko

Na Makarské riviéře je mnoho míst, které jsou plné atrakcí pro turisty. Míst, kde naleznete dostatek zábavy a které žijí turistickým ruchem od brzkých ranních hodin až po ty pozdní večerní. Takové místo je Baška Voda. Co když ale hledáte letovisko, které by vám poskytlo klid, volnější pláže a příjemné ubytování stranou ruchu? I taková místa naleznete, ale za zábavou budete muset dojíždět několik desítek kilometrů.

Baško Polje kemp Chorvatsko

Je třeba najít místo, které bude splňovat obojí. Když budete chtít strávit klidný den, zůstanete v Baško Polje, když budete chtít vyrazit za rušnou zábavou, projdete se upraveným chodníkem kolem moře do Bašky Vody. Procházka je velmi příjemná a dlouhá asi 15 minut. Ubytováním v Baško Polje získáte všechny výhody.

Baško Polje kemp Chorvatsko 2

Camping Baško Polje

Ohrazený camp je velmi prostorný, a proto jej nikdy nebudete vnímat jako přeplněný. Je v mírném svahu a krásně stíněný borovicemi, ostré sluneční paprsky vás nebudou přes poledne trápit. V areálu se nachází starší hotel Alem s jednoduchým vybavením, kde se můžete ubytovat za velmi příznivé ceny a dále mnoho chatiček, moderních mobilních domků – mobilhome, míst pro karavany i stany.

TIP: Ubytování vybírejte i na Adriatic.hr.

V Baško Polje je mnoho stánků, prodejny občerstvení, bankomat i menší obchůdky. Od pláže do horních míst kempu zajíždí vláček, a tak je pohyb po areálu ještě příjemnější.

Baško Polje kemp Chorvatsko 3

Beach Baško Polje

Co vás zde uchvátí nejvíce? Nádherné a prostorné pláže s drobnými oblázky. Máte dokonce možnost využít i nudistickou pláž nebo si najít místo, kde budete mít naprosté soukromí celý den!

Ubytování Baško Polje

Související články:

Napsat komentář