Biofarma Juré v Lužkovicích vás přiblíží přírodě

Agrofarmy, které se vrací k životnímu stylu našich předků a také zájmu o ekologické zemědělství jsou dnes na vzestupu. Jak se dá skloubit tradice, chov ovcí, pěstování ovoce i pobyt na krásném místě v přírodě, se můžete přijet podívat na rodinnou biofarmu do Lužkovic ve Zlíně.


Co biofarma rodiny Vránových nabízí?

Biofarma Juré nabízí pohled na téměř staletou tradici zemědělského hospodaření na pozemcích o rozloze 61 hektarů. Chov ovcí, krav, práce v ovocném sadu i pěstování zdravé zeleniny jsou každodenní náplní jejich práce. A nejen to. Kromě bio produktů se nabízí také možnost se na farmě ubytovat a také využít pohostinství rodinné hospůdky.

Jaké produkty je možné na farmě zakoupit?

Velký důraz je kladený na kvalitu pěstovaného ovoce a zeleniny, které je možné zakoupit čerstvé, ale také konzervované nebo sušené. Bio džemy, povidla i marmelády z ovoce, řepný či jablečný mošt si můžete zakoupit přímo na farmě nebo prostřednictvím eshopu.

Pokud si rádi pochutnáte na čerstvém a kvalitním mase, jste na správném místě. Biofarma si zpracovává vlastní hovězí, jehněčí a skopové maso. Samozřejmě v bio kvalitě.

Ubytování

Jedná se o malebné místo obklopené pastvinou a nádhernou přírodou. Rodiny s dětmi, které zavítají do Zlína a okolí mohou využít možnost se zde ubytovat i na několik dní v samostatných pokojích se sociálním zařízením.

Děti najdou vyžití na skvělém dětském hřišti Jablíčko, které tvoří barevné vyřezávané i plastové atrakce (houpačka, skluzavka, pískoviště) a také mají jedinečnou možnost si z blízka prohlédnout živá domácí zvířata. K dispozici je také naučná stezka Lesopark na Jurém.

Přístup

Biofarma se nachází na kopci nad částí Zlína zvanou Lužkovice (průmyslová zóna Příluky). Od trolejbusové zastávky Lužkovice, Hvozdenská vás k farmě dovede částečně asfaltová a následně sypaná cesta, která vede kolem zahradní osady. Přístup k biofarmě je označený informační tabulí.

Foto galerie

Web: www.biofarmajure.cz

Zajímavosti v okolí:

Napsat komentář