Bobová dráha Pastviny


Pastviny jsou oblíbeným rekreačním místem, protože zde je přehrada a hodně lidí sem jezdí hlavně z důvodu trávení volného času nebo dovolené u vody. Kdo chce trochu akce, ten může navštívit zdejší bobovku.

Parkování Pastviny

Hned vedle bobové dráhy je placené parkoviště, vejde se sem asi 50 aut. Platili jsme 50kč na celý den.

Kudy k bobovce

Od parkoviště je vstup trochu schovaný, ale když budete sledovat dolní část bobovky a půjdete k ní, pak dojdete až ke „domečku“, kde si koupíte lístky.

Ceník vstupné

  • Dospělý – 75kč
  • Děti do 4 let – zdarma
  • Děti do 15 let – 65 kč

Otevírací doba

  • 10 – 19h

Pastviny bobová dráha recenze

Toto je asi jedna z nejkratších bobovek, které zde v Jeseníkách (východě Pardubického kraje) můžete navštívit. Díky tomu je tu hodně rodin s malými dětmi, takže kdo má rád jízdu rychlou, ten sem musí přijet brzy dopoledne nebo k večeru, kdy tu tolik lidí nebude. Dráha je podobná jako třeba v Kutné hoře, kdy na malém prostoru máte v podstatě 2 dráhy vedle sebe na sebe navazující a abyste ji projeli celou, musíte 2x vyjet „výtahem“ na kopeček.

Určitě zajímavý tip na výlet, doporučuji i jízdu lodí po přehradě, ale pokud vás poté přepadne hlad, radši jeďte jinam. Sice tu je restaurace „u hráze“, kde jsme byli, neberou karty a ještě se tím chlubí, ale jídlo žádná sláva, za to ceny, ty mají jak v centru Prahy, ale kvalita jídla tomu rozhodně neodpovídá.

Fotogalerie

Bobová dráha Pastviny

Bobová dráha Pastviny 2

Bobová dráha Pastviny 3

Ubytování Pastviny

Kam dál v okolí:

Napsat komentář