Bobová dráha Pastviny

Pastviny jsou oblíbeným rekreačním místem, protože zde je přehrada a hodně lidí sem jezdí hlavně z důvodu trávení volného času nebo dovolené u vody. Kdo chce trochu akce, ten může navštívit zdejší bobovku.


Pastviny bobová dráha recenze

Toto je asi jedna z nejkratších bobovek, které zde v Jeseníkách (východě Pardubického kraje) můžete navštívit. Díky tomu je tu hodně rodin s malými dětmi, takže kdo má rád jízdu rychlou, ten sem musí přijet brzy dopoledne nebo k večeru, kdy tu tolik lidí nebude. Dráha je podobná jako třeba v Kutné hoře, kdy na malém prostoru máte v podstatě 2 dráhy vedle sebe na sebe navazující a abyste ji projeli celou, musíte 2x vyjet „výtahem“ na kopeček.

Určitě zajímavý tip na výlet, doporučuji i jízdu lodí po přehradě, ale pokud vás poté přepadne hlad, radši jeďte jinam. Sice tu je restaurace „u hráze“, kde jsme byli, neberou karty a ještě se tím chlubí, ale jídlo žádná sláva, za to ceny, ty mají jak v centru Prahy, ale kvalita jídla tomu rozhodně neodpovídá.

Parkování Pastviny

Hned vedle bobové dráhy je placené parkoviště, vejde se sem asi 50 aut. Platili jsme 50kč na celý den.

Kudy k bobovce

Od parkoviště je vstup trochu schovaný, ale když budete sledovat dolní část bobovky a půjdete k ní, pak dojdete až ke „domečku“, kde si koupíte lístky.

Ceník vstupné

  • Dospělý – 75kč
  • Děti do 4 let – zdarma
  • Děti do 15 let – 65 kč

Otevírací doba

  • 10 – 19

Bobovka na Pastvinách je dostupná veřejnosti po většinu roku, avšak zavírá, pokud je příliš mnoho sněhu nebo v případě špatných povětrnostních podmínek.

Web: https://naplazipastviny.cz/bobova-draha/

Bobová dráha Pastviny fotogalerie

Bobová dráha Pastviny
Na tomto bobu budete jezdit
Bobová dráha Pastviny 2
Z kopce do zatáčky to jede pěkně
Bobová dráha Pastviny 3
Před cílem se zatočíte o 360 stupňů

Ubytování Pastviny

Kam dál v okolí:

Napsat komentář