Češi letos opět vyráží do Chorvatska k Jadranu


Z destinací, které jsou ideální k letní rekreaci, u většiny populace vítězí zcela právem Chorvatsko. Kdo Jadran navštívil, jistě ví o čem je řeč. Průzračně modré moře s oblázkovými nebo písečnými plážemi, příjemné klimatické podmínky, nádherná typická příroda a kultura přímořských měst s vlastní historií a množstvím zajímavých památek, pamětihodností i moderních uměleckých děl.

Tato země, u Čechů evokující zpravidla dovolenou, relaxaci, slunění a vodní sporty, má své bezkonkurenční klady.

Přímořská městečka

Svým typickým koloritem přístavních měst a původních rybářských osad mají chorvatské dovolenkové destinace cosi do sebe a způsobí, že se do místní kultury i architektury doslova zamilujete! Jedinečné jsou také chorvatské ostrovy a hojně navštěvovaný je zejména Hvar – největší a nejkrásnější ostrov Chorvatska. Městečko Jelsa poskytuje turistům dostatečné zázemí, odkud ale lze vyplout do okolí na výlety. Na Hvar se cestuje obvykle z Dubrovníku rychlolodí nebo trajektovým spojem Jadrolinija, což samo o sobě je pro nováčky zážitkem.

Chorvatsko autem

Hotelový pobyt

Jelsa nabízí návštěvníkům ubytování všech druhů, od kempování až po ubytování v hotelech se službami all inclusive. Hotel Hvar se pyšní komplexem budov s klimatizovanou recepcí, příjemnou vnitřní i venkovní restaurací a zajímavým každodenním animačním programem.

Široká nabídka sportovního vyžití uspokojí všechny, kteří chtějí relaxovat aktivně.

Hotel Hvar - město Jelsa - Chorvatsko

Pro lenochy je zase ideální hotelový bazén se slanou vodou, který je v blízkosti restaurace a kromě slunné terasy skýtá také stinné prostory.

Hotel Hvar - město Jelsa - Chorvatsko 2

Krásné zážitky z kouzelného místa

Po této dovolené vám zůstanou nezapomenutelné zážitky z večerních procházek městem, kde je živo dlouho do noci, z mnoha obchůdků s krásnými suvenýry a večerními restauračními terasami přímo u moře, návštěva místních kostelů i proplétání se úzkými uličkami, vedoucími až vysoko nad město.

Město Jelsa Chorvatsko

Výhled na večerní Jelsu i okolí je úžasný a vryje se hluboko do paměti. Kdo hledá místo s kouzlem a osobitostí, chybu neudělá. Protože právě taková je Jelsa.

Město Jelsa Chorvatsko 2

Rezervujte ubytování v hotelu Hvar

Související:

Napsat komentář