Chata Ferdinand nabízí ubytování i výhled na Jeseníky


Velká a krásná chata pro několik rodin s dětmi. Takto bych shrnul popis této chalupy do jedné věty. Chatu Ferdinand naleznete v Jeseníkách v malé vesničce s názvem Stará Ves.

Nedaleko od Pradědu, nedaleko od velkým zimních středisek.

Chata Ferdinand

3 patrový objekt vás přivítá velkým pozemkem s dětským hřištěm, venkovním posezením a prostorným osvětleným parkovištěm. Celá chalupa je nově zrekonstruovaná a uspokojí nemalou partu lidí. Pro složení hlavy nabízí celkem 16 lůžek. Ty jsou rozděleny do několika apartmánů.

chata ferdinand jeseníky 2

V přízemí naleznete 2 pokoje, ostatní jsou ve druhém patře. 3x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu a toaletu. Pro malé návštěvníky je zde dětská postýlka.

Chatu Ferdinand je možné rezervovat samozřejmě i na proslulém webu Booking.com.

V přízemí dále naleznete společnou toaletu a opravdu velkou společenskou místnost. V té je velice dobře vybavená kuchyně, velký gauč, televize se satelitem, dětský koutek a přístup na balkón. K jídelnímu stolu patří i dětské jídelní stolečky, pro vaše nejmenší. Nejnižší patro uspokojí především starší nocležníky. Zde najdete infra saunu, která je zcela zdarma!

Přesná adresa je Potočná č. 17 Stará Ves

Po náročném dni na svahu, který je mimochodem pár metrů od chaty, se taková věc může hodit. Pokud ale neradi teplo tak nezoufejte, pro vás je tu masážní sprcha. Na večerní posezení u piva či vína je zde přestavěná garáž, na takový malý sklípek. Velký stůl, výčep, bar. Vše co potřebujete. Chata rovněž disponuje lyžárnou a úschovnou kol. Celá chata je pokryta WiFi připojením k internetu.

Chatu Ferdinand jsme měli pronajatou na týden v únoru 2016, a i přes bídnou zimu byla místní sjezdovka v provozu. Výborná lyžařská škola pro děti, mimochodem. Věřím, že i v létě tu musí být krásně a mohu s jistotou říci, že jsme zde určitě nebyli naposledy. O dětech tu člověk neví, rozprchnou se po chalupě a je klid. Dospěláci mají dostatek prostoru pro večerní seance…

Rezervujte ubytování

Napsat komentář