Co vám nesmí uniknout v Hluboké nad Vltavou


Hluboká nad Vltavou, je překrásné město plné zábavy, milých lidí a dobrého jídla. Je to město plné zábavy, každou chvilku jsou tu unikátní koncerty, divadla a taneční vystoupení.

Zámek

Byl postaven v polovině 13. století. Je to místo, kde si můžete dělat fotky v každém ročním období. Je navštěvován tisíci turisty ročně, takže vám taky nesmí uniknout. Samotný zámek má také překrásně udržovanou zahradu. Je to ideální místo na svatby.

ZOO Hluboká nad Vltavou

Zoologická zahrada disponuje s více nad 300 druhů zvířat,  a více než 2 000 exemplářů. Pro děti, je to skvělá možnost, kdy můžou nakrmit zvířata. Jsou úseky, kde jsou zvířata puštěna volně pobíhající v zahradě. I v téhle ZOO, si můžete adoptovat unikátní zvířata. Samotná zahrada je obrovská, nedoporučuje se v horkých dnech, dobré by bylo jít dvakrát.

Hluboká nad Vltavou
Hluboká nad Vltavou

Lovecký zámeček Ohrada

Současně Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství. Postaven v 19. století. Zámek, je poměrně veliký a obsahuje lovecké trofeje a zbraně. Skvělé místo, kde se můžou kluci koukat na hračky. Zámek, také má na ukázku obrovské stromy, staré více než 200 dokonce i 250 let. Tyto stromy, jsou nalakovány a skvěle zachovány k prohlídkám. Ekologové se nesmí bát, nebyli vysekány živé, ale při napadení kůrovcem.

Kostel sv. Jana Nepomuckého

Tento překrásný kostel, není k vidění široko daleko. Samotný kostel, tam na vás čeká, už od roku 1845, abyste se pokochali něj. Před pár lety proběhla rekonstrukce, ale kostel nepostrádá nic.

Sporty

Sportovně relaxační areál obsahuje

Minigolf

Pokud se chcete naučit minigolf, je to perfektní místo.  Skládá se z 18 jamek s různou obtížností.

Adrenalin park

Pro osoby, které mají velký adrenalin v krvi, a chtějí dobít ještě více zážitku.

Nafukovací trampolína

Mezitím, co budete hrát minigolf, vaše děti si můžou skákat na trampolíně. Samozřejmě, ten večer můžete očekávat klid a jít na večeří, zatímco děti už budou dávno spát.

Naučná stezka

Pro cyklisty a bruslaři, je možnost si zasportovat 23 kilometrovou stezkou z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou. Můžete vidět kolem sebe překrásnou a zachovalou přírodu.

Zimní brusle

A protože, už nám zima klepe na dveře, i tento rok budete mít možnost, si zabruslit na zimním stadionu, který je odkrytý. Budete mít krásný výhled, jak na zámek tak i na kostel a usměvavý lidé.

Občerstvení, restaurace a relaxace

Ve městě Hluboká nad Vltavou, je na každém kroku restaurace. Můžete si vybrat mezi čínskou restaurací, pizzerii nebo i starou českou kuchyní. Zámek má luxusní hotely a levné penziony na odpočinek.

Ubytování v okolí