Dětské prohlídky na zámku Loučeň, Frýdlant a Kynžvart


Hledáte místo, kam byste vzali vaše děti na výlet? Pojďme se společně podívat na několik tipů, které Vaše děti určitě nadchnou. Typů na výlet je mnoho. S dětmi můžete navštívit opravdu mnoho, např. zoologické zahrady, výstavy, zábavní parky či aquaparky.

My se v tomto článku dnes se zaměříme na tři překrásné památky z různých koutů České republiky, a podíváme se na to, jaké prohlídky mají připravené pro vaše ratolesti.

Zámek Loučeň

Zámek Loučeň se nachází necelých 12 km od města Nymburk ve Středočeském kraji.

Tento zámek nabízí zajímavou dětskou prohlídku, která se doporučuje pro děti od 3 let.

V rámci této prohlídky si děti mohou zazpívat v hudebním salonku, usednout na knížecí tabuli v překrásné zámecké zahradě a nalézt dveře do tajné chodby, která se na zámku nachází. Mimo jiné se děti mohou těšit na kněžnu, princeznu a komorníka. Také je zde Labyrintárium – 12 bludišť.

Hrad a zámek Frýdlant v Čechách

Frýdlant v Čechách se nachází v Libereckém kraji. Děti navštíví 7 hradních komnat a 2 speciálně upravené místnosti pro děti. Na prohlídce se dozvíte, jak se na hradě žilo, jak se hrady vytápěly, co měl za práce hradní pán a co dělaly jeho děti. Při této prohlídce se mohou děti vydat i do hodovní síně, kde je nachystána hostina.

Neposlední součástí této prohlídky jsou vystavené hry, s kterými si děti na hradě dříve hrály.

Vaše ratolesti si mohou vyzkoušet i křeslo hradního pána a vzít do ruky meč.

Hrad a zámek Frýdlant v Čechách

Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart se nachází nedaleko Mariánských Lázní v Karlovarském kraji.

Prohlídky na zámku Kynžvart jsou vedeny zábavnou a pohádkovou formou.

Děti navštíví několik zámeckých interiérů společně s čarodějnicí, princeznou a bílou paní.

Zámek Kynžvart

V České republice existuje několik desítek architektonických skvostů, které tyto dětské prohlídky realizují. Věřte, že děti z těchto výletů budou mít nezapomenutelný zážitek. Sednou si na křeslo hradního pána je pro děti překrásný zážitek.