Do Polska k moři můžete vyrazit i s cestovkou


České cestovní kanceláře konečně pochopily, že nejen levná dovolená, ale i bezpečná je důvodem, proč mnoho lidí cestuje k Baltu. Proto už také nabízí ubytování u Baltského moře v Polsku.

Do Polska s cestovkou

Protože jsem se sám letos také do této země chystal, celkem dobře mám zmapováno, kde najít ubytování. Přestože do Polska dojedete vlastním autem za několik hodin, mnozí by raději cestovali autobusem nebo vlakem. Toto sice je možné, ale musíte mnohokrát přestupovat a celková cena dovolené by asi pak již moc levně nevyšla.

Takže doporučuji dopravu vlastní = auto a pouze vybírat ubytování. Ověřený mám Booking.com, kde se ale nabídka na levné ubytování také poměrně rychle snižuje a tak je zde další možnost.

Tou je cestovní agentura Invia, kde jste dříve mohli najít zájezdy do Polska, ale spíše do vnitrozemí a do větších a nádherných polských měst (Warszawa, Kraków, Wrocław) a ne k Baltskému moři.

Baltské moře pláž

Aktuální nabídka čítá zatím pouze několik apartmánů, vil a hotelů, ale věřím, že se ještě letos rozšíří.

Villa Martini – cena od 4266 kč

Hotel Polaris – cena od 10090 kč

Aurora Family and Spa (Miedzyzdroje) – cena od 4290 kč

New Skanpol Kolobrzeg – cena od 5500 kč

Amber Baltic Hotel – cena od 13290 kč

Blue Marine (Mielno) – cena od 7040 kč

Přestože vás do hotelu nedoveze cestovka, ale je nutná vlastní doprava, o stravování se téměř starat nemusíte, protože u vybraných hotelů je v nabídce ubytování jak včetně snídaně, tak i polopenze a plné penze = snídaně, oběd, večeře. Zkuste to také s cestovní kanceláří.