Dovolena.cz Student Agency doporučí last minute zájezdy

Dovolená se Student Agency i v tomto roce nabídne oblíbené lokality jako Itálie, Chorvatsko, Bulharsko, Egypt, eurovíkendy a také oblíbené pobyty pro seniory.

Web Dovolená.cz nabízí největší počet zájezdů na jednom místě, ale i další služby. Přečtěte si jaké.

Chcete-li koupit zájezd, pak přímo zde je možná REZERVACE ON LINE.

Recenze hotelů

Jedna z nejčastějších kategorií na webu, pokud vybírám zájezd. Přečíst si recenze na konkrétní ubytování či informace o hotelu, kde mám strávit dovolenou, se rozhodně hodí vždy.


Hodnocení hotelů si přečtěte zde >>

Dovolena.cz Student Agency zájezdy
Hotely u moře

Postup při koupi zájezdu na Dovolena.cz

Velmi podrobně vysvětlené informace, jak postupovat, pokud kupujete zájezdy od této cestovní agentury, kde máte na výběr z více jak 350 českých a německých CK. Velkou výhodu vidím v tom, že nemusíte jednotlivě procházet weby konkrétních cestovek, ale ceny zájezdů porovnáte na jednom místě.

Jak to funguje čtěte zde >>

Parkování na letišti

Pokud si koupíte vybraný letecký zájezd, pak na letišti ve Vídni a Mnichově můžete parkovat zdarma. Kdo bude mít odlet z letiště v Praha, Berlín, Düsseldorf, Erfurt, Lipsko, Linc, Salzburg, Norimberk, Frankfurt, Stuttgart, Drážďany a Katovic, může využít slevy na parkování až 50%.

Kdo si koupí dovolenou na www.dovolena.cz a bude mít odlet z letiště Frankfurt, Mnichov a Vídeň, získá zpáteční jízdenku žlutým autobusem Regiojet ZDARMA !!!

Více info zde >>

Informace o turistických destinacích

Přečtěte si, proč jet právě do té které konkrétní země a také faktické informace o destinaci. nechybí zde všechny důležité údaje jako hlavní město, úřední jazyk, používané jazyky, délka letu, časový posun, měna, důležitá telefonní čísla a samozřejmě počasí i teplota vzduchu, vody a měsíční srážky.

O destinacích najdete zde >>

Informace o letištích

Podívejte se, z jakých českých, slovenských, polských, německých a rakouských letišť můžete letět na dovolenou.

Více info zde >>

Cestovní kanceláře

Kromě nabídek od největších cestovních kanceláří, jakými jsou Čedok, Exim Tours, Firo Tour, Alexandria, Blue-Style, Fischer, ESO Travel, CK Neckermann, Nev-Dama nabízí portál Dovolena.cz, nabízí portál Dovolena.cz zájezdy od více než 350 jak českých, tak německých CK.

Podívejte se na celý seznam >>

Dárkové certifikáty

Skvělá volba, pokud chcete obdarovat lidi, které máte rádi.

Student agency-dárkové poukázky >>

Student Agency nabízí i cestovní pojištění, víza, pronájem aut, cestovní průvodce, mapy a pokud vás zajímá dovolená na splátky, veškeré informace hledejte na WWW.DOVOLENA.CZ

Napsat komentář