Dovolená s dětmi u moře v hotelu s aquaparkem


Dovolená u moře v hotelu s aquaparkem, to byla prosba mého syna tak jsem se snažil mu vyhovět a opravdu dlouho vybíral.

Nejlevnější dovolená u moře

Pro několikatýdenním listování katalogy a prohledávání webových stránek cestovních agentur Dovolena.cz a Invia už mám celkem jasno, jaké jsou kde nízké a vysoké ceny a do jaké země či hotelu se vyplatí vyrazit a kam raději ne.

TIP: Jak koupit dovolenou přes internet.

Pokud rádi cestujete letadlem, pak je volba jasná, vyrazte do Afriky. Dovolená v Egyptě nebo Tunisu je opravdu levná, navíc téměř vždy je stravování All Inclusive a často i s tobogánem či aquaparkem hned u hotelu.

aquapark u hotelu

Zde se ale bude jednat spíše o dovolenou „válecí“, protože ne každý chce jet půl dne omrknout pyramidy a pak zase zpět. Navíc co se bezpečnosti týče, určitě se nemusíte bát v hotelu a turistických letoviscích, ale např. půjčit auto bych si třeba v Egyptě asi v současné situaci neodvážil.

Ale pokud vybíráte, kam v zimě k moři, Egypt je rozhodně super volba.

Hotely s aquaparkem – Egypt, Bulharsko, Řecko, Turecko, Španělsko, Kypr

Dovolená s dětmi u moře v Evropě

Kdo nechce opustit Evropu, ten zamíří letadlem do oblíbených přímořských letovisek v Bulharsku, Chorvatsku, Řecku, Španělsku.

Nejlevnější dovolenou jsem ale našel v Turecku. Krásných hotelů, jejich součástí je akvapark, je mnoho a ceny jsou také nízké, když jsem se následně díval na Bulharsko, Řecko, Španělsko.

Do těchto zemí se dá samozřejmě i dojet autem, pokud ale pojedete s dětmi, zvolte letadlo, budete tam „za chvíli“ a bez starostí.

Čtěte také

Napsat komentář