Dovolená v Řecku na ostrově Thassos začíná


Navštívit Řecko jsem měl v plánu hned, po ne moc vydařené dovolené v Bulharsku minulý rok. A právě na řecký ostrov Thassos padla volba tentokrát.

V Řecku jsme byli už 7x a vždy na ostrovech. Zakynthos 2x, Korfu 2x, Kréta, Kos, Rhodos. Země to je krásná, moře je opravdu úžasné, jídlo skvělé a lidé milí. A navíc je zde vždy luxusní vedro – přesně tak má vypadat dovolená. Navíc se zde platí Eurem, takže není problém si peníze vyměnit už v ČR.

Dovolená Thassos

Dovolenou jsem koupil už na podzim koncem listopadu, kdy se začaly prodávat First minute zájezdy do Řecka na Thassos a tento nám „padnul do oka“. Podmínek nemáme mnoho a právě hotel Green Bay v letovisku Limenaria vyhovoval dobře. Tak jsem objednal online a za 5 minut už byly letenky doma.

Kdo by ve 21.století ještě kvůli nákupu dovolené chodil na pobočku cestovky…

Takže zájezd byl koupen a zbývalo více než půlroční čekání a těšení se na letní prázdniny a druhý červencový týden, kdy jsme vyrazili.

Letiště Václava Havla - Praza Ruzyně

Parkování u letiště

Je prima, když potřebujete zaparkovat u letiště a díky tomu, že jste u Čedoku již minule nakoupili dovolenou, máte parkování na GO parking zdarma. Když letíme s jinou cestovkou, využíváme Air parking, jedná se o skoro stejné služby, GO je ale na letišti rychleji.

Příjemné bylo také to, že stačilo být na letišti až v půl 11 dopoledne, neboť nám to letělo až v půl 1. Do jiných destinací se létá hlavně v noci a to nedělá dobře ani rodičům ani dětem :)

Letiště Václava Havla - Praza Ruzyně 2

Odbavení zavazadel v roce 2018 probíhá trochu jinak, než jsem popisoval minule, takže jsem to rozepsal v samostatném článku.

Chcete také vyrazit na ostrov Thasos do Řecka ?

Podívejte se na nabídku zájezdů >>

2 komentáře u „Dovolená v Řecku na ostrově Thassos začíná“

  1. Nerozumím informaci, že do jiných destinací se létá v noci. Tím si jako myslíte, že do Řecka se létá jen ve dne ? To je nesmysl.. Do řecka se létá ve dne i v noci stejně, jako do všech jiných destinací. Prostě jak to letí, tak to letí. Pořádná cestovka ví čas letů již při prodeji.

  2. Letiště Kavala je v noci zavřeno, takže tam opravdu nikdo nelétá. Tak jsem to myslel, jinde v Řecku na pevnině jsem nebyl tak nevím. Na ostrovy se létá samozřejmě po celý den.

Napsat komentář