EA Hotel Kraskov Třemošnice Starý Dvůr


EA Hotel Kraskov se nachází v Železných horách, poblíž města Třemošnice. Pár kilometrů je také do známé rekreační oblasti okolo Sečské přehrady v okrese Chrudim.

Jeho na první pohled zajímavá architektura je dána faktem, že se jedná o úpravu a dostavbu původního objektu, který od roku 1984 a do roku 2006 sloužil jako oblíbené rekreační a rehabilitační středisko Českých drah.

Recenze ubytování a vybavení hotelu

Jeho nynější podoba a vybavení odpovídá evropskému standardu a je vhodný pro ubytování rodin s dětmi, víkendové pobyty seniorů a je možno zde pořádat nejrůznější podnikové akce a kongresy.

Ubytovat se je možno celoročně jak v hotelových pokojích a apartmánech, tak i v několika vkusně a moderně vybavených chatkách či spíše domečcích, s vlastním parkovacím místem.

Celý areál je dostatečně pokrytý wifi signálem.

Ve vstupní prostorné hale je kromě recepce několik míst k posezení a je možno projít do zasklené restaurace, baru a jídelny, která nabízí českou klasiku i celosvětovou kuchyni.

V případě příznivého počasí lze posedět na venkovní terase s možností grilování a pořádání letních firemních večírků pod širým nebem.

Bazén, sauna, bowling, tělocvična, tenisové kurty – vybere si každý

Možností, jak trávit volný čas je skutečně mnoho. Hotel má venkovní i vnitřní bazén s barem a obsluhou, wellness se dvěma vířivkami a saunou.

V suterénu jsou bowlingové dráhy a šipky, tělocvična pro různé míčové hry. Pro venkovní aktivity jsou k dispozici tenisové kurty a multifunkční hřiště s travnatým povrchem. Pro malé návštěvníky je připravena plocha s pískovištěm a trampolínou.

Fotogalerie

Okolí hotelu je okouzlující

Obrovskou přidanou hodnotou hotelu je jeho zasazení v klidném, skutečně okouzlujícím prostředí. Z většiny oken je výhled na Dolní Peklo, jeden ze dvou, nad sebou položených a skvěle zarybněných kraskovských rybníků. Hedvičiným údolím Kaňkových hor, podél Zlatého potoka lze procházkou dojít až do Třemošnice. Pěšky nebo na kole přes vesnici Počátky se návštěvník dostane k Sečské přehradě.

Pro pěší i cyklisty je zde mnoho kvalitně značených turistických tras.

A pokud někdo zatouží po posezení v klasické české hospůdce s dobrým pivem a k němu nějakou tou dobrotou, necelých padesát metrů od hotelu, přímo u rybníka, jedna taková je i se sezónní prodejnou se smíšeným zbožím a jmenuje se Peklo.

EA Hotel Kraskov v sobě snoubí moderní komfort s krásnou českou krajinou a rozhodně stojí za to strávit zde pár dní či týdnů aktivního odpočinku.

rezervujte ubytování