Farma Wenet Broumov


Wenet v Broumově je poklidné místo pro krásný rodinný výlet s dětmi. Tato úžasná farma je obklopena nádhernými lesy a přírodou s neuvěřitelnými možnostmi různých procházek. Nejen, že je skutečně o dost větší, než se na první pohled zdá, ale vše je tu dokonale upravené, nádherné výběhy se spokojenými zvířaty.

Farma Wenet Broumov

Nejvíc určitě děti ocení možnost si mnoho zvířátek pohladit, zvláště pak velblouda, oslíky, lamy a různé druhy koz. Pro odvážlivce je možnost si zakoupit krmení a různá zvířata krmit. A určitě jen tak někde velblouda krmit nebudete, je to super zážitek. :-)

Děti určitě zaujme pestrost druhů, které zde můžeme vidět. Ať už od běžných domácích, jako jsou slepice, morčata, králíci nebo krůty až po ty, které jen tak nespatříme, například veverky, lemury, emu, nandu, dikobraze a v neposlední řadě již zmiňované velbloudy. Velkou atrakcí pro děti je pak volně pobíhající prasátko, které se moc rádo nechá od návštěvníků drbat.

Pro rodiče je přichystaný odpočinkový kout, kde si mohou pročíst různé zajímavosti z okolí nebo které se týkají přímo farmy, zatímco ratolesti budou dovádět o kus dál, třeba na houpačkách. A kdo by si chtěl jen tak odpočinou, může si zarelaxovat na dřevěných lehátkách a vystavit se hřejivým slunečním paprskům.

Kdo by nechtěl si farmu projít sám, ale dozvědět se i nějaké zajímavosti, může si zde objednat prohlídku, která trvá zhruba 1,5 – 2 hodiny.

Otevírací doba

Farma je otevřena celoročně při hezkém počasí, ale doporučuji navštívit jí v létě.

Uvidíte zvířata v plné kráse vyhřívající se na slunci a když budete mít štěstí, tak třeba i nějaké to mládě. Pro zájemce o delší pobyt je zde připraveno i ubytování v krásných moderních apartmánech s výhledem na zvířata. No a kdo by se nechtěl budit s pohledem na pasoucí se lamy při východu slunce? S návštěvou určitě neotálejte :-)

Fotogalerie

Web: www.wenet.cz

Kam dál v okolí:

Napsat komentář