Firo tour cestovní kancelář


Jedna z největších českých cestovních kanceláří s rozsáhlou sítí poboček a širokou nabídkou pobytových i poznávacích zájezdů. Přesně to je Firo tour, cestovní kancelář, která na českém trhu působí už od roku 1990.

Od té doby se z Firo tour stal velký hráč nejen na českém trhu, významné zastoupení totiž má i na Slovensku a v řadě zahraničních destinací je největším českým zástupcem. S téměř třemi desítkami vlastních pobočkových prodejen a více než tisícovkou autorizovaných prodejců dokáže Firo tour odbavit přes sto tisíc klientů ročně. Je tak jedním z českých lídrů v oblasti cestovního ruchu.

Cestovní kancelář Firo Tour dovolená a zájezdy

Firo tour cestovní kancelář

Nabídka zájezdů, které Firo tour pořádá, je velmi bohatá. Největší výběr je v kategorii leteckých pobytových zájezdů. Zaletět si můžete třeba do Španělska, Řecka, Portugalska, Itálie či na Kypr, ale i do Turecka, Albánie nebo na Korsiku. Nabídku cílových destinací Firo tour neustále rozšiřuje.

Pokud se chcete vydat na méně známá místa, můžete využít nabídky leteckých zájezdů do exotických zemí. Podívat se můžete třeba do Dominikánské republiky, Mexika, Ománu, Thajska nebo Spojených arabských emirátů.

Letadlem, autokarem i vlastní dopravou

Na pobytový zájezd ale nemusíte vyrazit jen letadlem. FiroTour nabízí i pobytové zájezdy s autokarovou a vlastní dopravou. Nejčastěji takto turisté míří do Chorvatska, Itálie a Rakouska.

Jestliže vás více než pobytové zájezdy lákají ty poznávací, máme pro vás dobrou zprávu. Právě na ně je cestovka Firo tour skutečným specialistou. Nabízí prodloužené letecké víkendy, ale i delší zájezdy, při kterých můžete navštívit více zemí. Ani v jednom případě nechybí profesionální průvodcovský servis.

Zábava i pro děti

Tím ale nabídka cestovní kanceláře Firo tour nekončí. V některých destinacích totiž pořádá také dětské prázdninové kluby Firáček, díky nimž je pro děti od 4 do 12 let zcela zdarma připraven zábavní a sportovní program, který vedou zkušení animátoři.