Gordon Inn Hostel – Tel Aviv, Izrael

Kvalita ubytování – některé pokoje mohou být malé, jinak hotel čistý, s dobrou lokalitou v centru Tel Avivu nedaleko pláže. I přes to, že sociální zařízení jsou pro patra společná, byly vždy v naprosté čistotě. Všechny pokoje mají vlastní TV. Strava – hostel nabízí snídaně, na které Evropan není moc zvyklý, ne moc velký výběr, ovoce a zelenina nebyly v nabídce.


Recenze ubytování Gordon Inn Hostel

Gordon Inn hostel Tel Aviv 2

Kvalita servisu –  recepční ochotný/á, plynulá angličtina až na 1 vyjímku. Zábava – v ulicích Tel Avivu i během Šabatu (sice omezená, ale byla).

Pláž – písčitá se sprchami cca 200 metrů od hostelu s mírným sestupem do moře, s přístřeším a nájezdní plošinou pro invalidy a kočárky, dětská hriště přímo na pláži, na promenádách restaurace.

Gordon Inn hostel Tel Aviv

Wi-fi připojení v celém hostelu. Výborná atmosféra. Kuchyň/jídelna sloužila nejen k jídlu a odpočinku (TV s pohovkou, kulečník), ale též k zajímavé konverzaci s turisty z druhé strany zeměkoule (Equador, Nový Zealand). Je možné si vypít kávu či čaj na terase hotelu a nebo přímo na střeše hotelu. Výborné posezení. Na střeše hotelu se též nachází sušák na prádlo. Určitě backpackrům přijde vhod.

Parkování – trochu problém s parkováním, ale to je záležitost snad všech velkých měst v Izraeli.

Hostel je nutné opustit do 11ti hodin. Pro ty, kteří potřebují uložit někam na pár hodin zavazadla, je k dispozi úschovna zavazadel.

Check in: 14:00-24:00

Hostel je vhodný i pro malé děti. Personál na vyžádání zajistí dětskou postýlku zdarma.

Rezervace ubytování

Ceny za ubytování jsou různé, samozřejmě záleží také na termínu, kdy chcete navštívit Tel Aviv. Na výběr máte z několika druhů pokojů, průměrně s těmito cenami:

Pokoj pro 7 lidí (cca 500 Kč/os/noc – snídaně v ceně), dvojpokoj se společnou koupelnou (cca 900 Kč/os./noc – snídaně v ceně), dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnout (cca 1110 Kč/os./noc – snídaně v ceně). Přesné ceny na konkrétní termíny v hotelu Gordon Inn Tel Aviv zjistíte v našem hotelovém vyhledávači, který srovnává nejlepší nabídky hotelových řetězců z celého světa.

Autor textu a fotografií: Katka H.

Autor recenze: Katka H.

Související:

Napsat komentář