Gradac v Chorvatsku nabídne krásné pláže i večerní ruch


Gradac je jedno z největších měst Makarské, i přesto poměrně dost malé. Představuje jedno z nejzajímavějších a turisticky nejoblíbenějších dovolenkových destinací. Potěší vás dlouhými oblázkovými plážemi, příjemnými restauracemi přímo vedle moře a živým centrem plným hospůdek a barů.

Gradac Chorvatsko recenze

Jako každé letovisko i Gradac disponuje množstvím malých apartmánů, kde se můžete ubytovat v soukromí ať už přes cestovní kancelář nebo na vlastní pěst.

Gradac Chorvatsko 2

Pokud dáváte přednost velkým zařízeným hotelům, doporučit můžeme hotel Labineca s all-inclusive programem nebo hotel Laguna či Oaza.

Animační program pro hotelové i nehotelové hosty

Příjemným zpestřením může být také animační program, o který se po celé léto stará moravská cestovní kancelář u obou hotelů. V případě volného večeru si tak můžete zasoutěžit nebo si poslechnout zajímavé povídání se známými českými osobnostmi. V roce 2016 Gradac navštívil Miroslav Donutil s rodinou a byl hostem jednoho z večerů. Využít programu můžete i přesto, že jste s danou cestovní kanceláří nepřicestovali.

Gradac Chorvatsko 3

Během dopoledne na vás zase čekají usměvavé slečny i kluci na rozcvičku v moři a připraví i odpolední program pro děti.

Gradac Chorvatsko 1

Gradac zajímavosti

Na tak malé město Gradac disponuje s velkým množstvím využití volného času. Kdo si potrpí na návštěvy muzeí a zajímá se o historii, může za 10 kun navštívit místní muzeum, kde vás sympatický majitel seznámí s historií Gradacu i okolí a nezapomene dodat největší zajímavosti. Dozvíte se také, kde se nachází staré pohřebiště!

Větší dobrodruhy nebojící se lehkého nebezpečí nadchne starý opuštěný hotel, který láká k objevování.

Opuštěných objektů však v tomto makarském letovisku najdete více. Vstup do nich je však zakázán, ale pro dodání trochu netradiční dovolenkové atmosféry stačí pohled zvenku při pohupování se ve vlnách.

Levné ubytování v soukromí, apartmány, hotely, pensiony i kempy.

Gradac Chorvatsko

Gradac výlety do okolí:

Napsat komentář