Gradac je jedno z největších měst Makarské, i přesto poměrně dost malé. Představuje jedno z nejzajímavějších a turisticky nejoblíbenějších dovolenkových destinací. Potěší vás dlouhými oblázkovými plážemi, příjemnými restauracemi přímo vedle moře a živým centrem plným hospůdek a barů.

Gradac Chorvatsko

Jako každé letovisko i Gradac disponuje množstvím malých apartmánů, kde se můžete ubytovat v soukromí ať už přes cestovní kancelář nebo na vlastní pěst.

Gradac Chorvatsko 2

Pokud dáváte přednost velkým zařízeným hotelům, doporučit můžeme hotel Labineca s all-inclusive programem nebo hotel Laguna či Oaza.

Animační program pro hotelové i nehotelové hosty

Příjemným zpestřením může být také animační program, o který se po celé léto stará moravská cestovní kancelář u obou hotelů. V případě volného večeru si tak můžete zasoutěžit nebo si poslechnout zajímavé povídání se známými českými osobnostmi. V roce 2016 Gradac navštívil Miroslav Donutil s rodinou a byl hostem jednoho z večerů. Využít programu můžete i přesto, že jste s danou cestovní kanceláří nepřicestovali.

Gradac Chorvatsko 3

Během dopoledne na vás zase čekají usměvavé slečny i kluci na rozcvičku v moři a připraví i odpolední program pro děti.

Gradac Chorvatsko 1   

Opuštěný hotel nebo muzeum

Na tak malé město Gradac disponuje s velkým množstvím využití volného času. Kdo si potrpí na návštěvy muzeí a zajímá se o historii, může za 10 kun navštívit místní muzeum, kde vás sympatický majitel seznámí s historií Gradacu i okolí a nezapomene dodat největší zajímavosti. Dozvíte se také, kde se nachází staré pohřebiště! 

Větší dobrodruhy nebojící se lehkého nebezpečí nadchne starý opuštěný hotel, který láká k objevování.

Opuštěných objektů však v tomto makarském letovisku najdete více. Vstup do nich je však zakázán, ale pro dodání trochu netradiční dovolenkové atmosféry stačí pohled zvenku při pohupování se ve vlnách.  

Ubytování Gradac Chorvatsko

Levné ubytování v soukromí, apartmány, hotely, pensiony i kempy.

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  
  •