H-resort Beskydy – recenze ubytování


H-resort se nachází v Beskydech v obci Kunčice pod Ondřejníkem a hotel, který je součástí areálu, nabízí jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje. Přímo v hotelu  se nachází restaurace s vyhlídkovou terasou, dětská herna a sauna. Areál nabízí i další ubytování, a to v bungalovech a srubech. Bungalovy jsou čtyřlůžkové, sruby jsou šestilůžkové.

Dále se v areálu nachází venkovní bazén se slanou vodou, multifunkční hřiště, mini zoo, půjčovna kol a parkoviště.

Beskydský H-resort recenze

Kvalita ubytování

Jelikož jsme pobývali v bungalovu, mohu jen a jen doporučit. Vše nové, vybavené ledničkou s mrazákem, televizí a sporákem. Koupelna prostorná s toaletou a sprchovým koutem. Do bungalovu se vejdou 4 osoby, ale každá z postelí má extra přistýlku. Je tedy možné ubytovat více osob. Nevýhodou je, že internetové připojení v bungalovu není dostupné, takže ten kdo potřebuje pracovat, nemůže. Další nevýhodou je, že jsme po pobytu museli hradit elektřinu, která v zimních měsících může dosáhnout celkem vysoké částky.

Strava

Výborná, chutná. Hotelová restaurace nabízí hovězí maso ze své bio farmy. Snídaně – obložený talíř – sýr, máslo, šunka, marmeláda, med atd, káva a nebo čaj, pomerančový džus, voda s citronem, mléko. K večeři se vždy podává polévka a hlavní chod. V našem případě jsme měli vynikající zelnou polevku a stroganov s rýží či hranolky na výběr.

Poměr kvalita vs.cena

Vzhledem k tomu, že jsme v bungalovu pobývali v zimních měsících, cena se může prodražit. Vzhledem k ceně, doporučuju navštívit areál v létě, kdy je otevřená i místní mini zoo a otevřený venkovní bazén.

Kvalita servisu

Výborná. Recepční na požádání nám půjčila boby, komunikativní, přátelská, vše pěkně vysvětlila. Čísnice také velice příjemná, ochotná

Zábava

Mini zoo (v létě), půjčovna kol, plavecký bazén, dětské hřiště, dětský koutek v restauraci, možnost si zahrát stolní tennis

Check in = po 15. hodině, check out = do 10ti hodin

Hotel je dostupný jak vlakem = zastávka: Kunčice pod Ondřejníkem a dále po žluté stezce cca 40 minut pěšky a nebo autobusem z Frenštátu pod Radhoštěm. Autem ze silnice číslo 483.

Rezervace ubytování

Fotogalerie

Zdroj (foto v úvodu): hresort.cz
Autor textu a fotografií (v galerii): Katka H.

Tipy na výlety v okolí: