Hopsárium Děčín najdete v obchodním centru Pivovar

  • Hopsárium Děčín

Hopsárium v Děčíně je herna pro děti v OC Pivovar, kde si ale některé atrakce mohou vyzkoušet i dospělí.

Kde najdete děčínské Hopsárium

Relativně nedávno otevřené obchodní centrum Pivovar najdete snadno, ukazatele vedou ze všech směrů, ať již přijedete od Ústí nad Labem, České Lípy, nebo Nového Boru a Liberce. Pokud byste přijeli vlakem nebo autobusem, dojdete k OC Pivovar po cca 400-500 metrech. My přijeli (jako skoro vždy) autem, takže následující informace popíšu hlavně pro ty z vás, kteří se sem také chystáte vozem. Což je nejlepší varianta dopravy, protože děti odtud budou odcházet unavené :)

Kde zaparkovat

Parkování je možné na střeše obchodního centra, místa je tu dost.

Odtud sjedete po „pásu“ (ala jezdící schody) do prvního patra obchoďáku a poté již výtahem nebo po klasických jezdících schodech dojedete do přízemí, kde je uprostřed nákupní pasáže šipka vpravo a tudy hurá do Hopsária.

Otevírací doba

10 – 19h každý den

Vstupné + ceny (Hopsarium ceník)

Můžete zaplatit buď neomezené vstupné, nebo pouze hodinu, která stojí 80kč. Rodinná vstupenka nás vyšla na 539kč.

Počítejte se mnou

  • 1 hodina / 4 x 80kč = 320kč
  • 2 hodiny = 640 kč
  • Rodinné vstupné 539 kč na celý den. A to je sleva, která se opravdu vyplatí.

Děti do 2 let a těhotné ženy mají vstup zdarma, v pracovní dny mají děti od 2 let i dospělí vstup za 60kč, o víkendu za 80kč / hodina.

Celodenní (plošné) vstupné

Po-Čt 14-19h – dítě 2-15 let cena 139kč / dospělý 89kč / ZTP 49kč

Pátek 14-19h – dítě 179kč / dospělý 119kč / rodina 539kč / Ztp 59kč

Víkend, svátky, prázdniny 10-19h dítě 179kč / dospělý 119kč / rodina 539kč / Ztp 59kč

Protože se v herně chodí naboso, jsou zde vedle vstupu botníky na boty a také skříňky, kde si můžete nechat bundy, což se nyní na podzim docela hodí.

Co zde najdete

Vždy, když píšu článek na podobné herny pro děti, musím se vžít do role dítěte a zhodnotit, co by mě zde bavilo. Protože jsem ale člověk hravý, nemám s tím problém :)

Nejvíce vytíženou atrakcí zde jsou šlapací motokáry, které jsou zde jak pro malé děti tak i  ty větší. Jsou tady i semafory a přechody, takže by se dalo říct, že to je takové malé dopravní hřiště pod střechou. Nesmí chybět trampolína – jedna menší kulatá a druhá nahoře mezi prolézačkami, kterých je zde dost, jak vidíte na fotkách níže. Nechybí klouzačka, houpačky a prostor s míčky.

Kde bylo ale nejvíc plno, je koutek se dvěma televizemi, ke kterým jsou připojeny herní konzole Xbox 360pohybovým senzorem Kinect. Funguje to tak, že stojíte před televizí a hrajete hru pomocí svého těla, jehož pohyby tento senzor snímá. Takže u hry Star Wars máte světelný meč a bojujete. Na druhé konzoli byla spuštěna letní olympiáda, takže všechny děti běhaly jak o život a  později pak i hrály bowling, to bylo opravdu zábavné.

Foto galerie 

Podívejte se na obrázky, jak vypadá toto Hopsarium, a kde můžete třeba i oslavit narozeniny dětí.

Občerstvení – restaurace

V celé herně je zákaz konzumace vlastního jídla a pití, s vyjímkou kojenecké stravy. To ale nevadí, protože zde je restaurace (kavárna), kde si můžete vybrat z mnoha druhů pití, kávy nebo dobrot pro děti.

Platí se zde pomocí karty, kterou si dobijete při vstupu na požadovanou částku.

Podobně to má třeba děčínský bazén, kde nemáte kartu, ale hodinky s čipem. Pokud zde chcete například děti samotné (což mnoho rodičů udělalo a vyrazilo na nákupy), není nutné, aby dítě hlídalo peníze, ale jen si samo nakoupí na tuto kartu. Pokud by vám peníze na kartě zbyly, při odchodu vám je samozřejmě vrátí.

Najíst se můžete i potom, co vyjdete z Hopsária. Výborně si pochutnáte ve zdejší pivovarské restauraci.

Závěrečné hodnocení

Přestože jsme po příchodu nebyli moc nadšeni velikostí herny a cenou, která při pobytu pouze hodinu zde vyjde pro dva dospělé a dvě děti na 320kč, děti měly jiný názor a odcházeli jsme po téměř 3 hodinách :) Když Hopsárium srovnám s Pampalánií v Ústí nad Labem, což je také pěkná herna pro děti, každá má jiné atrakce a každý si najde to své. Ale to už musí posoudit vaše děti…

Dobře děti zabavíte i v Jungle areně v Mostě, herně Toboga Fantasy v Praze a také nově v dětském světě Lumparium ve východočeských Pardubicích.

Kde ještě hernu Hopsárium najdete v Čr

  • Praha
  • České Budějovice
  • Lipno nad Vltavou

Web: http://decin.hopsarium.cz

Ubytování Děčín

Ubytování v Děčíně

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  
By |2017-12-29T00:13:17+02:00Listopad 26th, 2016|Tipy na výlet|

Napsat komentář