Hostel Elf nabízí levné ubytování v centru Prahy

Hostel Elf, nacházející se nedaleko hlavního vlakového nádraží a vzdálen necelých patnáct minut od centra Prahy, situován v pražské městské části Žižkov.


Hostel nabízí, na pražské poměry, levnou formu ubytování, proto bývá nejčastěji vyhledáván studentskými skupinami, a to nejen z České republiky, ale také ze zahraničí.

Hostel Elf Praha

Hostel Elf Praha 1

Pro studenty a mladé lidi nejsou upraveny jen ceny, ale celkový vzhled hostelu připomíná spíše studentskou ubytovnu. Nicméně panuje zde příjemná atmosféra. Venku před hlavní recepcí, která je otevřena nonstop i pro ty, kteří se hodlají ubytovat až nad ránem, je vytvořen jakási terasa s posezení, kde máte skvělou příležitost posedět s přáteli a poznat ostatní ubytované, v některých případech třeba procvičit angličtinu či jiný jazyk. Je pravda, že cizinci toto místo vyhledávají často.

Jedná se totiž o jedno z nejlevnějších ubytování v Praze takto blízko k centru.

Vybrat si můžete z několik druhů pokojů, od jednolůžkového po dvanáctilůžkový pokoj, který je samozřejmě nejlevnější. Ať už si však vyberete jakýkoliv z nabízených pokojů, budete mít v ceně snídani formou švědských stolů, čaj a kávu po celý den zdarma. Od personálu také obdržíte zdarma mapu Prahy, a pokud nemáte svůj výlet naplánovaný, i s tím vám zaměstnanci pomůžou.

hostel elf praha 2

Hostel také nabízí nejrůznější slevové akce a doprovodný program. Dalším důkazem vstřícnosti ke studentům je sleva 5% pro všechny studující. V zimní sezóně můžete získat pátou noc zdarma. Hostům také nabízejí speciální nabídku ve formě každodenních akcí. V neděli se můžete zúčastnit filmového večeru či v sobotu prodloužená snídaně až do jedenácti, abyste si mohli po páteční párty trochu přispat. Přes týden vás čekají nejrůznější šťastné hodinky či večeře zdarma. A po celý týden fotbálek k tomu rovněž zdarma.

Pokud se chystáte do Prahy a nevíte, kde složit hlavu. Zkuste třeba Hostel Elf – Husitská 11, Praha 3 – Žižkov.

rezervujte ubytování

Další dobře hodnocené hostely v Praze jsou tyto

Hostel Praha

Hostel Downtown

AZ – Hostel

Expo Hostel Prague

Travellers Hostel Praga

Ahoy! Hostel

Oneman Hostel

Znáte další hostel, který by zde neměl chybět? Podělte se s čtenáři v komentářích pod článkem. Díky.

1 komentář u „Hostel Elf nabízí levné ubytování v centru Prahy“

  1. Ubytovani v Praze levne ale presne jak je psano v clanku, spis pro studenty nebo nenarocne cestovatele kterym nevadi tyto spartanske podminky.

Napsat komentář