Hotel Abou Nawas Montazah Tabarka v Tunisu


Tabarka, někdy také označovaná – zelená – je nejsevernějším letoviskem v Tunisku. Pro dobrodruhy je výhodou její malá vzdálenost k hranicím s Alžírskem. Některé hotely sem dokonce nabízí i fakultativní výlety. Club Hotel AbouNawas nebyl vyjímkou.

Abou Nawas hotel Montazah Tabarka

hotel abou nawas montazah tabarka tunis 1

Jako klubový hotel sítě AbouNawas však nabízí spíše program pro rodiny s dětmi či aktivní páry. Nabídka aktivit je široká. U bazénu vždy visí rozpis aktivit na celý den, mimo poklidné jógy, lukostřelby nebo minigolfu se můžete zapojit do turnaje ve fotbalu, volejbalu, zatančit si zumbu, zacvičit aerobik nebo strávit den lelkováním na pláži s nápoji z plážového baru.

hotel abou nawas montazah tabarka tunis 2

Děti mohou strávit celý den s dětskou animátorkou a zakončit den na dětské diskotéce.

hotel abou nawas montazah tabarka tunis 3

Pokud Vás zajímá i okolí hotelu, necelé dva kilometry od hotelu je město Tabarka. Lze sem bez potíží dojít i pěšky po pláži, ale alternativou může být i levný Tuk-tuk.

Vybavení pokojů bylo starší, avšak čisté. Bydleli jsme v přízemí s balkonem, proto jsme se zprvu obávali krádeže. Ke konci pobytu jsme však nechávali otevřené dveře celý den, nikdy se nic neztratilo a navíc jsme si v přízemí užívali příjemný chládek.

hotel abou nawas montazah tabarka tunis 4

Na jídlo jsme si rozhodně nemohli stěžovat, každý den se se bohatá nabídka obměňovala. Pro hosty, kteří neradi typické skopové nabízel hotel špagety nebo pizzu. Jedině snad milovníky českých salámů a sýrů bych varovala, že na pultech byly pouze tuniské a ty se českým příliš nepodobají.

Hotel leží přímo u moře a nabízí všem lehátka a slunečníky bez poplatků. Navíc voda byla čistá a bez řas. Rozhodně bych doporučila vzít si s sebou potápěčské brýle. Pokud jste totiž zdatnější plavci, asi 20 metrů od pláže můžete pozorovat podmořský život a korály. My jsme při potápění potkali i chobotnici.

Zájezd do tohoto hotelu můžete koupit zde

hotel abou nawas montazah tabarka tunis 5

Přečtěte si recenze dalších hotelů v Tunisu

Napsat komentář