Hotel Admiral v Tsilivi na řeckém Zakynthos


Hotel Admirál na řeckém ostrově Zakynthos je ideální místo pro rodinnou dovolenou. Byli jsme zde v roce 2013 a pak o 2 roky později, takže obě recenze jsou zde.

Admiral Tsilivi recenze

100 metrů k moři, 3 bazény, stravování All Inclusive, čeští animátoři a po celou dovolenou slunné počasí, to jsou důvody proč mnoho lidí právě toto využije a jede k moři, než by trávili dovolenou v Čechách, kde nevíte dne ani hodiny jaké bude počasí. To se Vám u moře v Řecku nestane, tam je hezky pořád :)

Hotel Admiral Tsilivi Zakynthos Řecko

Hotel Admirál v letovisku Tsilivi (někdo píše i Tsivili Zakyntos), které je cca 7 kilometrů od hlavního města Zakynthos, nabízí vše výše uvedené, internet je zdarma, ale jelikož zde je 170 pokojů a v dnešní době mobilní zařízení má skoro každý, pak je občas problém se během dne na wi-fi připojit. Lépe mi to šlo na mobilu než na notebooku, ale i ten se asi po 5 dnech chytil :)

Hotel Admiral na Youtube

hotel admiral tsilivi zakynthos řecko

V ceně ubytování byly i 2 vstupy do aquaparku, který je nedaleko, určitě doporučuji navštívit, pobavili jsme se celá rodina i když některé atrakce v Tsilivi waterpark rozhodně už příště vynechám.

Video – Aquapark Tsilivi

Hotel Admirál si vaše děti zamilují

Jídlo bylo výborné, výběr je opravdu velmi pestrý a každý si přijde na své. Na výběr jsou zeleninové saláty, ovoce (meloun, jablka, broskve) těstoviny, špagety, rýže, brambory, ryby, kuřecí maso, opečená zelenina, mnoho zákusků i cca 4 druhy zmrzliny. Nesmím zapomenout na výborný řecký jogurt – 3 druhy. V době svačiny můžete využít bufet, kde nabízí hamburger, hranolky, hotdog, také zeleninové saláty a několik druhů limonád, obyčejné vody, džusy i kávu. To samé si můžete dát i ke snídani, obědu a večeři.

Hotel Admiral Tsilivi Zakynthos Řecko 13

Moře je blízko, pláž je písečná, za 2 lehátka se slunečníkem se platí 6€, lepší je jít asi 100m vlevo, kde je pláž u restaurace na trávě a platí se za lehátka pouze 4€.

Pláž u hotelu Admiral na Youtube videu

Půjčoven aut je v Tsilivi několik, my využili tu téměř u pláže, kde je i Češka pořádající výlety, tak Vám pomůže při případné komunikaci, pokud neumíte anglicky. Cena za půjčení 8-mi místné dodávky na 3 dny byla 185€ včetně 2 dětských sedaček.

Hlavně pokud jedete i s dětmi, nezapomeňte na cestovní pojištění, protože nikdy nevíte, co se může stát a řešit platby v eurech v řecké nemocnici byste asi nechtěli, takže i na takové „drobnosti“ je třeba myslet.

Mapa ostrova Zakynthos a Tsilivi

Tipů na výlety je dost, hlavní jsou ale tyto:

Pláž Navagio s vrakem pirátské lodi – Ship Wreck

Modré jeskyně – Blue Caves

Výlet lodí za želvami Kareta – pokud je cestou neuvidíte vrátí vám vstupné :) Hledejte letovisko Laganas

Panoramato ve vesničce Keri – jeden z nejhezčích výhledů na ostrov Zakynthos

Banana Beach – nejhezčí pláž co jsme viděli, proto jsme zde byli 2x, cena za 2 lehátka a slunečník 6€. Jídlo z nedaleké restaurace nosí až na pláž, porce jsou mega velké a určitě si dejte i Frapé, osvěží a chutná skvěle !!!

Bochali – Krásný výhled z kopce na město Zakynthos

Na závěr musím opět zdůraznit, kdo by ještě nebyl rozhodnutý pro tento ostrov, že narozdíl o Čech ostrov Zakynthos počasí během celé letní sezony nabídne krásné, slunné, bez mráčku a proto neváhejte a vyražte za sluncem do Řecka.

Hotel Admiral Tsilivi Zakynthos Řecko 12

I díky tomu, že jste hledali tato spojení, jste se dostali na tento článek. řecko zakyntos, dovolená zakynthos, hotely tsilivi, tsilivi youtube, webkamera, beach, půjčovna aut zakynthos. Zde najdete další recenze hotelů pro celé Řecko.

Tsilivi Admiral. Opět v hotelu po 2 letech od první návštěvy

Nejen mezi českými turisty, ale i Poláky a Rusy oblíbený hotel a i díky českým a polským animátorům jej navštěvují každoročně tisíce návštěvníků, tak jsme sem podruhé také zavítali, letošní cenová nabídka byla neodolatelná a věděli jsme, do čeho jdeme :) Přestože nejezdíme na stejná místa 2x, udělali jsme pro tentokrát výjimku. Zante – místní označení pro tento ostrov, si každý musí zamilovat.

Admiral hotel Zakynthos

Článek o tom, jak jsme v hotelu byli v roce 2013 jste četli v úvodu, tak se pojďme společně na toto místo podívat v roce 2015, v „období řecké krize“.

hotel admiral tsilivi zakynthos greece

Nebýt toho, že se zvedlo v této zemi nedávno dph a zdražily se například fakultativní výlety pořádané cestovní kanceláří a v obchodech tak ceny mírně stouply, jinak byste to zde ani nepostřehli. Vše jede v zajetých kolejích, jídla je dost, bankomaty fungují, pravda, kartou se zde platit aktuálně nedá.

Co se změnilo od naší předchozí návštěvy je to, že mě jako IT specialistu zajímala wifi (sice jsem na dovolené, ale občas se podívat na maily není na škodu :)). Veškeré volně dostupné sítě v okolí jsou nyní zaheslovány, stejně tak i wi-fi internet v hotelu Admiral (heslo vám sdělí na recepci, aktuálně je to admiral2015 ). Pokud chcete na dovče občas pracovat a být online, doporučuji si přivstat, to se to ještě dá. Cca od 9-10h ráno až do noci už je internet v Admiralu neskutečně pomalý, i když budete mít „plný signál“ – my tentokrát bydleli nad recepcí v 1 patře a na balkoně to celkem slušně jelo.

Hotel Admiral v Tsilivi na řeckém Zakynthos 3

Youtube video

Letos jsme byli v Řecku pošesté a poprvé za tu dobu se nám stalo, že se zatáhlo a bylo oblačno asi hodinu. To se zde skoro nestává, ale brzy se vyčasilo a zase bylo „azuro“ :) Teplota klesla na pouhých 32 stupňů a měl jsem pocit, že místní starousedlíci pomalu budou vytahovat bundy :)

V tomto hotelu je pro všechny stravování formou all inclusive, kdo by nevěděl, co to znamená, tak máte veškeré jídlo a nápoje zdarma, a to i včetně piva (dost hostů zde si jej užívalo ažaž).

Jídlo je zde opravdu výborné, ke snídani máte na výběr opravdu z mnoha druhů pochutin, snad zde „vypíchnu“ vše, z čeho jsme si mohli vybírat:

Jogurty – 3 druhy, rýžová kaše, ovoce, zelenina, musli, tousty, bagetky, chléb, bábovka, vajíčka, smaženky (toust obalený ve vajíčku), mini párečky,fazole, anglická slanina, volské oko, šunka, sýr, máslo, margarín, nugeta, marmeláda, med.

Nápoje jako čaj, káva, několik druhů ovocných limonád, voda a perlivá voda byly k dispozici po celý den.

Oběd a večeře měly podobné složení – nabídky jídel, mnoho druhů zeleninových salátů, občas bramborový salát, hranolky, těstoviny, karbanátky, občas i řízek, špagety, brambory, rýže, pečená ryba, kuře, vepřové maso pečené i grilované, zelenina grilovaná, smažená, vařená, všudypřítomné olivy, feta sýr, meloun, broskve, jablka.

Pobyt na ostrově Zakyntos v hotelu Admirál Tsivili doporučuji všem.

Děti obléhaly pravidelně kout se zmrzlinou a zákusky, což bylo hlavně ovocné želé, barevné pudinky, „lehké“ zákusky formou malých dortíků i sušší perníky, ideál ke kávě poo i po večeři jako příprava na siestu.

Okolí hotelu je klasické řecké letoviskové, najdete zde minimarkety pro turisty, půjčovny aut a „stánky“ nabízející výlety po okolí. Každý si najde to své, i písčitá pláž nebo aquapark je nedaleko, takže na této dovolené vás rozhodně nohy z dlouhých výletů k moři bolet nebudou, jako kdybyste byli ubytování více ve vnitrozemí.

Hotel Admiral v Tsilivi na řeckém Zakynthos 30

Líbí se Vám tento hotel? Zde si můžete koupit zájezd. Pro rodiny s dětmi to je ideální dovolená u moře.