Hotel Admiral v Tsilivi na řeckém Zakynthos


Nejen mezi českými turisty, ale i Poláky a Rusy oblíbený hotel a i díky českým a polským animátorům jej navštěvují každoročně tisíce návštěvníků, tak jsme sem podruhé také zavítali, letošní cenová nabídka byla neodolatelná a věděli jsme, do čeho jdeme :)

Přestože nejezdíme na stejná místa 2x, udělali jsme pro tentokrát výjimku. Zante – místní označení pro tento ostrov, si každý musí zamilovat.

Hotel Admiral v Tsilivi milují nejen Češi

Článek o tom, jak jsme v hotelu Admiral na Zakynthosu byli v roce 2013 jste již si četli, tak se pojďme společně na toto místo podívat v roce 2015, v „období řecké krize“.

hotel admiral tsilivi zakynthos greece

Nebýt toho, že se zvedlo v této zemi nedávno dph a zdražily se například fakultativní výlety pořádané cestovní kanceláří a v obchodech tak ceny mírně stouply, jinak byste to zde ani nepostřehli. Vše jede v zajetých kolejích, jídla je dost, bankomaty fungují, pravda, kartou se zde platit aktuálně nedá.

Co se změnilo od naší předchozí návštěvy je to, že mě jako IT specialistu zajímala wifi (sice jsem na dovolené, ale občas se podívat na maily není na škodu :)). Veškeré volně dostupné sítě v okolí jsou nyní zaheslovány, stejně tak i wi-fi internet v hotelu Admiral (heslo vám sdělí na recepci, aktuálně je to admiral2015 ). Pokud chcete na dovče občas pracovat a být online, doporučuji si přivstat, to se to ještě dá. Cca od 9-10h ráno až do noci už je internet v Admiralu neskutečně pomalý, i když budete mít „plný signál“ – my tentokrát bydleli nad recepcí v 1 patře a na balkoně to celkem slušně jelo.

Hotel Admiral v Tsilivi na řeckém Zakynthos 3

Youtube video

Letos jsme byli v Řecku pošesté a poprvé za tu dobu se nám stalo, že se zatáhlo a bylo oblačno asi hodinu. To se zde skoro nestává, ale brzy se vyčasilo a zase bylo „azuro“ :) Teplota klesla na pouhých 32 stupňů a měl jsem pocit, že místní starousedlíci pomalu budou vytahovat bundy :)

V tomto hotelu je pro všechny stravování formou all inclusive, kdo by nevěděl, co to znamená, tak máte veškeré jídlo a nápoje zdarma, a to i včetně piva (dost hostů zde si jej užívalo ažaž).

Jídlo je zde opravdu výborné, ke snídani máte na výběr opravdu z mnoha druhů pochutin, snad zde „vypíchnu“ vše, z čeho jsme si mohli vybírat:

Jogurty – 3 druhy, rýžová kaše, ovoce, zelenina, musli, tousty, bagetky, chléb, bábovka, vajíčka, smaženky (toust obalený ve vajíčku), mini párečky,fazole, anglická slanina, volské oko, šunka, sýr, máslo, margarín, nugeta, marmeláda, med.

Nápoje jako čaj, káva, několik druhů ovocných limonád, voda a perlivá voda byly k dispozici po celý den.

Oběd a večeře měly podobné složení – nabídky jídel, mnoho druhů zeleninových salátů, občas bramborový salát, hranolky, těstoviny, karbanátky, občas i řízek, špagety, brambory, rýže, pečená ryba, kuře, vepřové maso pečené i grilované, zelenina grilovaná, smažená, vařená, všudypřítomné olivy, feta sýr, meloun, broskve, jablka.

Pobyt na ostrově Zakyntos v hotelu Admirál Tsivili doporučuji všem.

Děti obléhaly pravidelně kout se zmrzlinou a zákusky, což bylo hlavně ovocné želé, barevné pudinky, „lehké“ zákusky formou malých dortíků i sušší perníky, ideál ke kávě poo i po večeři jako příprava na siestu.

Okolí hotelu je klasické řecké letoviskové, najdete zde minimarkety pro turisty, půjčovny aut a „stánky“ nabízející výlety po okolí. Každý si najde to své, i písčitá pláž nebo aquapark je nedaleko, takže na této dovolené vás rozhodně nohy z dlouhých výletů k moři bolet nebudou, jako kdybyste byli ubytování více ve vnitrozemí.

Hotel Admiral v Tsilivi na řeckém Zakynthos 30

Líbí se Vám tento hotel? Zde si můžete koupit zájezd. Pro rodiny s dětmi to je ideální dovolená u moře.

Sdílejte článek s přáteli

Napsat komentář