Při plánování Vaší letní dovolené na řeckém ostrově Kos je jednou z alternativ i tento pěkný menší hotel v letovisku Marmari.

Řecko s dětmi navštěvujeme rádi a zde jsme díky cestovce Firo tour ustrávili příjemnou dovolenou v létě 2012.

Hotel Blue Jay Kos

Hotel je dvoupatrový, v klidném prostředí, ideální pro toho, kdo nehledá zábavné  každodenní hlučné večery jako v jiných větších komplexech a také rodiny s dětmi zde prožijí klidnou dovolenou, ať už kvůli pěknému bazénu vhodnému i pro děti, ale i díky nedaleké písčité pláži, na tuto dojdete ani ne po 100 metrech.

Letovisko Marmari na ostrově Kos

Hotel se nachází v letovisku Marmari, na konci dlouhé ulice, v podstatě zde je několik menších hotelů vedle sebe, ale tento se nám zdál objektivně nejzajímavější, jiné například neměly bazén, samozřejmě ne každý jede k moři, aby se koupal v bazénu, ale když Vám polovinu dovči z moře fouká opravdu velký vichr rádi se v bezvětří u bazénu osvěžíte :)

TIP: Recenze nejlepších hotelů na ostrově Kos – Top 10.

Vítr zde fučel opravdu dost, v srpnu, ale paní delegátka říkala, že před týdnem než jsme přijeli  zde bylo bezvětří, takže to je asi jak kdy. Dovolená na ostrově Kos se vydařila.

Výlety autem po řeckém ostrově Kos popisuji ve stejnojmenném článku.

Více o tomto hotelu se můžete dočíst na partnerském webu popisující řecký ostrov Kos, výlety, ceny a mnoho dalšího.

Další oblíbené hotely jsou Archipelagos, Atlantis, Archipelago, Boheme Apollon, Ionikos , Princess of Kos, Valynakis Beach a Tigaki Gaia Village.

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •