Hotel Caribbean World Borj Cedria recenze

V roce 2009 jsme navštívili nádherné prázdninové letovisko Borj Cedria, které se nachází ve slunném Tunisu. Toto městečko se rozkládá asi 20 km jihovýchodně od hlavního města Tunis. Jde o velmi klidné místo, které je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé páry toužící po zábavě.


Dominantou tohoto letoviska jsou čtyři hotelové komplexy. My jsme byli ubytovaní v hotelu Caribbean World Resort Borj Cedria.

Proč jsme zvolili Caribbean World hotel?

Hotelové komplexy s názvem „Caribbean World“ jsou v Tunisu, ale i v Egyptě, poměrně známé. K názvu hotelu se vždy jen přidá město, ve kterém se hotel nachází. Dva roky před touto dovolenou jsme byli v hotelu Caribbean World Nabeul, a protože už tehdy jsme byli velmi spokojeni, opět jsme vsadili na „jistotu“. Přesto musím s odstupem let říci, že rozdíly tam určitě byly, zejména co se vybavení a služeb týče.

Resort Caribbean World Borj Cedria Tunis 1

Poloha hotelu

Caribbean World Resort Borj Cedria se nachází v blízkosti oblíbeného prázdninového letoviska Borj Cedria. Toto městečko je vzdálené přibližně 90 km od letiště a 30 km od hlavního města Tunis. Hotelový komplex je skvěle vybavený a poskytuje turistům prakticky cokoliv, je jen napadne. Kromě vlastní restaurace jsou zde i mnohé další taverny či bary, ale také malé obchůdky, směnárny a další služby.

Resort Caribbean World Borj Cedria Tunis 2

Popis hotelu Caribbean world resorts

Hotelový rezort je opravdu obrovský. Pravda je, že na fotkách se zdá menší, než ve skutečnosti je. Skládá se z hlavní budovy, ve které je také recepce a restaurace a komplexu bungalovů. V areálu hotelu je velký bazén s příjemným barem uprostřed, což je velmi příjemné, sednout si na barovou židličku uprostřed bazénu a osvěžit. Samozřejmostí je také menší bazén pro děti a malý aquapark s tobogány za poplatek. Strava je chutná, i když nic bohatého a okázalého zde nečekejte. Po pár dnech nám to přišlo stále stejné. Nicméně každý si vybere, co mu chutná. Samozřejmě nejvýhodnější je připlatit si All Inclusive , kdy už nemusíte řešit občerstvení ani pití.

Podívejte se na ceny a recenze tohoto hotelu.

zájezdy

Resort Caribbean World Borj Cedria Tunis 3

Další recenze hotelů v Tunisku

Napsat komentář