Hotel Delfinia Rhodos Řecko


Recenze hotelu Delfinia v letovisku Kolymbia na řeckém ostrově Rhodos.

Hotel je 4-hvězdičkový, i když dle výběru stravy si toto označení nezaslouží. Již jsme jako rodina měli možnost „užívat“ all inclusive v hotelu Admiral na Zakynthosu, ale to se nedá s Rhodosem srovnávat.

Moje recenze hotelu Delfinia

V Delphinii jsou sice např. snídaně pestré, ale oběd se skládal jen ze 4 druhů jídla, navíc nebyla v nabídce ani ryba a má oblíbená rýže byla s jakýmsi citronem, chuťově opravdu hnus. Takže jsem spoléhal na to že když si nedám moc k obědu, napravím to svačinkou, bohužel jaké bylo zjištění u odpolední „svačinky“, kdy se podávala pouze káva se sušenkou, ale např. hamburger, hot dog, nebo zeleninový salát prostě nebyl, to v Admirálu výše zmíněném vše bylo. Nejedem se na dovolenou přejídat, ale když mi jeden výběr jídla nechutná předpokládám, že to napravím jindy, bohužel to nebylo možné.

Takže směr Čedok velká kritika, hit sezóny si představuji jinak, NAPRAVIT !!!

Večeře již byla bez problémů, výběr větší než u oběda, i rybička byla – 2 druhy, ale rýži jsem neriskoval. Ovoce, zákusky, pití a káva v pořádku.

Hotel Delfinia Rhodos má 3 bazény, jeden větší pro plavce 125-150cm hloubka, hned vedle něj je menší oválný pro děti s hloubkou asi 40cm. Pro děti zde je ještě jeden, asi 60cm hluboký a s klouzačkami.

Pojedete-li s dětmi, oceníte denní program v dětském klubu a několik animátorů, převážně Češky a Slovenky, takže máte-li problémy s angličtinou, domluvíte se v pohodě.

V tomto hotelu na Rhodosu se dětem bude líbit

Pláž je od hotelu vzdálena asi 300 metrů, je ale písčito-oblázková, takže kdo máte rádi v Řecku pláže pouze písčité, stačí když si popojdete o dalších 300-400 metrů vlevo k zálivu a tam již je písek a v srpnu i slušně teplá voda kolem 26C, vzduch měl o 10C víc, ale díky poměrně silnému větru bylo ovzduší v pohodě.

V objektu hotelu je obchod i půjčovna aut, ta je hned vedle recepce u vchodu.

Chtěli jsme auto na 5 dní, domluvené jsme měli Hyundai Getz, ale nakonec nás v den půjčení paní překvapila a polepšili jsme si a jezdili vozem Hyundai i20, cena byla 150€ / 5 dní, takže super.

Jak vyrazit na výlet autem i autobusem po ostrově Rhodos se dočtete zde.

Fotogalerie

Zájezdy do Řecka na Rhodos, recenze, letenky, hotely a ubytování

Zobrazit recenze hotelů v Řecku na Rhodu.

Vyhledat last minute zájezdy do Řecka od všech cestovek na Invia.cz.

Vybrat ubytování na Booking.com.

Letenky na Rhodos – levné letenky v kombinaci s ubytováním, které si vyberete sami, nabídnou opravdu dovolenou za pár korun.

Také se může hodit

Řecko Rhodos mapa ostrova

Dlouhodobá předpověď počasí