Hotel Galaxy Laganas na ostrově Zakynthos v Řecku

Řecko patří z dlouhodobého hlediska mezi nejvyhledávanější destinace evropského světadílu, a to nejen pro své památky, pláže, ale i pro vysokou kvalitu komfortu ubytovacích komplexů a oblíbenost středomořské kuchyně.


Letovisko Laganas – Zakynthos Řecko

Při hledání optimální lokality, kam na dovolenou, jsem si jednoznačně zvolil Zakynthos a ani s odstupem času tohoto rozhodnutí rozhodně nelituji. Připravte se však na opravdu rozmanitou nabídku apartmánů a hotelů, mezi kterými mohou být dosti velké rozdíly.

Představme si hotel Galaxy, který je pouhých deset minut od nádherné pláže s pozvolným přístupem do moře.

zakynthos řecko

Ubytování v hotelu Galaxy

Hotel Galaxy je vhodný především pro rodiny s dětmi. Zázemí nabízí bezpečné dětské brouzdaliště ve tvaru řeky se skluzavkami. Nechybí ani hřiště pro dospělé a příjemný hotelový bazén. V případě, že vám vadí uliční ruch, vyberte si pokoj situovaný na druhou stranu. Připravte se na trochu menší pokoje, přes to jsou čisté a elegantně zařízené. Pokud patříte mezi aktivní turisty, kteří tyto prostory berou pouze k přespání jsou naprosto vyhovující.Z osobní zkušenosti mohu poskytnout celkem důležitou radu ohledně sprchových koutů, jejichž rozměr odpovídá konfekční velikosti. Člověk většího vzrůstu bude mít bezesporu problém.

hotel galaxy laganas zakynthos řecko

Strava a služby v hotelu Galaxy

Řecko je známé svou výtečnou kuchyní založenou na středomořských pokrmech a ani Zakyntos není vyjjímkou. Stoly v hotelu Galaxy se sice pod váhou jídla neprohýbají, za to však nabízejí rozmanitou ochutnávku nejrůznějších specialit. Připravte se však na časté opakování jednotlivých jídel. Z ovoce se na stole objevují výhradně jablka a melouny a u hotelového bazénu vám bude každý den servírován totožný sendvič a suchý moučník.

Hotel sice předkládá možnost Wi-fi připojení zdarma, osobně mě na pokoji nefungovala. Z pohledu služeb a přístupu personálu nemohu nic vytknout. Všichni jsou přátelští, usměvaví a obětaví.

Zájezdy do hotelu Galaxy najdete na webu Dovolená.cz a Invia.cz

Další oblíbené hotely v letovisku Laganas:

Hotel Alexander

Hotel Anastasia

Hotel Poseidon Beach

Hotel Plaza Bay

hotel galaxy laganas zakynthos řecko2

Související:

Fakultativní výlety Zakynthos