Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko


Turecké městečko Alanye se nachází 118 km od letiště v Antalyi a v historii bylo významným centrem starověkých a středověkých civilizací. Dnes láká turisty vyhlášenou Kleopatřinou pláží, historickými památkami i krásnou přírodou.

Čtyřhvězdičkový hotel Kleopatra Royal Palm se nachází 50 m od krásné a čisté písčité pláže a necelý kilometr od centra, kam se dostanete procházkou kolem obchůdků a kaváren nebo barů. Hotel se rozkládá ve dvou budovách, v té hlavní vás uvítá prostorná vstupní hala s koženými sedačkami a recepcí, ta funguje 24 hodin denně. Z haly se do pokoje dostanete buď výtahem, nebo po schodech.

Kleopatra Royal Palm hotel, Alanya, Turecko

Pokoje jsou dvou nebo třílůžkové s možností přistýlky. Na každém pokoji se nachází pohodlná rozměrná postel s nočními stolky, satelitní televize, šatní skříň, klimatizace, telefon, za poplatek i trezor a minibar. Koupelna, která je součástí pokoje, je vybavena sprchovým koutem, evropským záchodem a fénem. Každý druhý den dostanete čisté ručníky a minimálně jednou týdně i čisté ložní prádlo. Samozřejmostí je každodenní pečlivý úklid pokoje i krásné aranžování ručníků na posteli. Pokud necháte pokojské pár drobných, bude jistě ráda a zvířatko z ručníku bude propracovanější.

Čtěte také recenzi hotelu Aska Kleopatra Beste a hotelu Gold Safran.

Součástí hotelového komplexu jsou i dva bazény. Jeden, spíše pro děti se skluzavkami, se nachází za hotelem v zahradě, kde je i venkovní posilovna, stolní tenis nebo volejbalové hřiště. Druhý bazén je umístěn hned před hotelovou restaurací. U obou bazénů jsou k dispozici zdarma lehátka se slunečníky. Ty si můžete za poplatek vypůjčit i na pláži, což doporučuji.

Stravování all inclusive probíhá formou bufetu. Při snídani, obědu i večeři si můžete vybrat z široké škály pokrmů a pochutin. Ke snídani dostanete ovoce, zeleninu, jogurt s různými druhy müsli, výborné čerstvě upečené pečivo s máslem a džemy nebo medem, sladké dezerty. Teplé nápoje jsou k dispozici po celý den (čaj, káva), stejně tak studené (džus, voda, cola). Z alkoholických nápojů si můžete vybrat pivo, červené i bílé víno. Další nápoje jsou za příplatek. Při obědu i večeři si můžete vybrat z několika druhů mas, typické pro místní kuchyni je zejména maso jehněčí, ale dostanete i kuřecí a další maso. K němu si můžete vybrat různé druhy příloh. Doporučuji zejména rýži, která nás zaujala nejvíce. Milovníci zeleniny mají k dispozici spoustu druhů salátů a čerstvé zeleniny.

Pokud vás dohoní hlad během dne, máte možnosti se občerstvit snackem v plážovém baru, případně v hotelové restauraci zákuskem.

Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi. Všude je krásně čisto, personál ochotný a usměvavý.

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 1

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 2

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 3

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 4

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 5

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 6

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 7

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 8

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 9

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 10

 

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 11

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 12

Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko 13

Nechcete se jen povalovat na pláži či u bazénu? Pak pro Vás bude lepší volbou poznávací zájezd Turecko. Kromě oblasti Antalyia uvidíte i turecký Bodrum a Kemer.

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  

1 komentář u „Hotel Kleopatra Royal Palm Alanya Turecko“

  1. Díky za tip na letní dovolenou, hotel vypadá dobře, asi tam vyrazíme ;-)

Napsat komentář