Hotel Le Zenith Tunis recenze


Menší hotel v Tunisku jsme navštívili v září roku 2013, vzhledem k tomu, že se jednalo o tříhvězdičkový komplex, nečekali jsme nic převratného. Byli jsme však příjemně překvapeni.

Le Zenith hotel Tunis

Hotel Le Zenith Tunis 1

Fotografie, které naleznete na internetu, odpovídaly skutečnosti. Ihned napoprvé jsme dostali čistý a pěkný pokoj s výhledem do zahrad a nemuseli jsme za lepší kvalitu dávat bakšiš, jak je v Tunisku někdy zvykem.

Hotel Le Zenith Tunis 2 Hotel Le Zenith Tunis 3

Nevýhodou hotelu je vzdálenost od moře. Vzdušnou čarou bylo sice 100 metrů od hotelu, ve skutečnosti se však musí hotel obejít, přejít přes frekventovanou silnici a to je již procházka tak na 10 minut.

Hotel Le Zenith Tunis 4

Velmi kladně však hodnotím jídlo. Na snídani jsme kromě švédských stolů mohli ochutnat čerstvé palačinky nebo si nechat namíchat omeletu dle vlastní chuti. Stačilo pouze ukázat kuchaři, jaké suroviny má do těsta přidat.

Na oběd i večeři se grilovalo maso, ryby a při každém jídle jste si mohli samozřejmě naložit různé druhy ovoce, saláty, dezerty či zmrzlinu.

Nabídka vyžití byla celkem klasická, tedy možnost tenisového kurtu, minigolfu, lekce aqua aerobiku nebo lukostřelby a večerní program v místním divadle či taneční vystoupení.

Hotel Le Zenith Tunis 5 Hotel Le Zenith Tunis 6

zájezdy

Pro milovníky nočního života zde moc příležitostí však není. V okolí najdete pouze starší aquapark, několik kaváren a pár obchodů se suvenýry. Pokud se však chcete podívat do města, můžete využít přistavené taxíky nebo nedalekou zastávku vlaku. Platí se přímo průvodčímu a zhruba za 2 Dináry se dostanete do blízkého Nabeul – města keramiky.

Ještě čtěte

Napsat komentář