Hotel Les Pyramides Tunisko recenze


Jednoho dne jsme se celá rodina sešli za účelem vybrání dovolené o letních prázdninách a překvapivě jsme se všichni shodli na Tunisku. Teď už jen zbývalo zvolit ten správný hotel.

Les Pyramides hotel Tunis

Dali jsme na radu svých přátel, kteří měli velmi dobré zkušenosti s dovolenou v Tunisku a objednali týdenní pobyt v hotelu Les Pyramides, jako dopravu jsme si zvolili pochopitelně letadlo.

Dovolená začala hned ráno cestou na letiště, kde jsme se prokázali svými letenkami a cestovními pasy. Naložili jsme svá zavadla a s plným nadšením jsme nastoupili do letadla. Let trval jen pouhé 2 hodiny a nudu jsme zahnali jídlem, pitím, záživnou konverzací nebo tvrdým spánkem. Po přistání jsme nasedli do autobusu, který byl pro nás předem určený a odvezl nás do hotelu Les Pyramides.

hotel les pyramides tunis 1

Jako malý kluk jsem si představoval Afriku plnou chudoby, hladomoru, velmi nízké životní úrovně, a tak jsem zpočátku výletu příliš nevěřil, ale při příjezdu jsem nestačil obdivovat krásu a úroveň hotelu. Dalo by se říct, že měl daleko vyšší úroveň než některé hotely v Evropě. Pohotovost personálu byla vynikající, během půl hodiny nás ubytovali a následovala přednáška sympatického průvodce, který uměl dokonale a plynule česky. Se vším nás seznámil, neopomenul podotknout důležité zákony země, také zmínil zajímavá turistická místa a památky.

Byli jsme ubytováni ve čtyřlůžkovém pokoji s překrásným výhledem na moře. Čistota byla stále udržována uklizečkami zhruba každé čtyři hodiny. Jen jsme si museli dávat pozor na to, aby jsme na stole nezapomněli nějaké peníze, protože jakékoliv peníze odložené na stolku nebo na posteli bere personál za „dýško“. Hotel měl též obrovský bazén a člověk se zde mohl úžasně zchladit, někteří v něm trávili více času než u moře. Blízko bazénu byl malý prostor určený pro bar a diskotéku, na které jsme se mohli večer odreagovat.

hotel les pyramides tunis 2

Najíst jsme se chodili do restaurace přímo v hotelu. Zaplacenou jsme měli jen polopenzi, protože jsme hodně cestovali po krajině. Jídlo bylo až nečekaně vynikající a vařené spíše na evropský způsob. Mimochodem bylo podáváno formou švédského stolu, takže si každý mohl vybrat dle vlastní chuti a hladu.

zájezdy

Při konečném zhodnocení celé dovolené a hotelu bych nenašel jediný problém a pokud se někdy opět rozhodnu jet do Tuniska, tak nad výběrem hotelu rozhodně váhat nebudu.

Napsat komentář