Hotel Lesana Špindlerův Mlýn – Bedřichov


Hotel Lesana se nachází v klidné části obce Bedřichov ve Špindlerově Mlýně. Jedná se o zrekonstruovanou budovu, která disponuje velkým množstvím ubytovací kapacity a wellness službami.

Ubytování

Hotel Lesana nabízí ubytování ve dvoulůžkových až šestilůžkových pokojích, k dispozici jsou i apartmány a VIP pokoj. Klasické pokoje jsou standardně a vkusně vybaveny, jejich součástí je též televize, minibar, trezor, telefon a nově zrekonstruované sociální zařízení – toaleta, sprcha, umyvadlo se zrcadlem a fénem. Vybavení je tedy dostačující.

Parkování

Hotel Lesana nabízí vlastní neplacené parkoviště přímo u hotelu, parkovacích míst je dostatek v jakoukoli denní dobu.

Baby Friendly

Hotel je velice příznivě nakloněn dětem – v jídelně je dostatek jídelních židliček, strava je jim přizpůsobena (především při snídaních naleznou děti své oblíbené pokrmy jako např. müsli a čokoládové kuličky) a nespornou výhodou jsou dvě bezvadně vybavené herny, ve kterých si najde to své každé dítě. Hotel nabízí k zapůjčení i dětské chůvičky a ohřívače lahví, což jistě ocení leckterá maminka.

Wellness a další služby

Velkou výhodou (především, pokud počasí nepřeje nebo pokud máte s sebou děti) jsou wellness služby.

V přízemí můžete nalézt whirlpool vanu, vyhřívané lavice, bazén s protiproudem a vodopádem, saunu. Další, především dětmi a tatínky oceňovanou službou, je pak PlayStation herna či biliárové stoly. Hotel Lesana nabízí velké množství vyžití pro všechny věkové kategorie.

Strava

V prvním patře budovy se nachází prostorná jídelna s krbem, která ale funguje i jako restaurace – není tedy problém si během dne zaběhnout na něco dobrého k jídlu či pití. Snídaně a večeře probíhají formou švédských stolů, přičemž k večeři vybíráte z několika chodů, které vám číšníci naservírují.

Nikdy nebyl problém si vybrat, jídlo bylo chutné a byl ho dostatek.

Pokud si zaplatíte plnou penzi, potom obědy probíhají formou objednávky z jídelního lístku.

Velkou výhodu (především v letních měsících) spatřuji v terase hotelu (možná přesněji balkonu), kam se dostanete právě z jídelny (restaurace) nebo od parkoviště a můžete si zde vypít kávu nebo si dát něco k snědku.

Komunikace

V hotelu po celý den funguje příjemná a ochotná recepce, která vám vždy vše trpělivě vysvětlí. Dobře reagují i na emaily a telefon. Po celou dobu pobytu nebyl jediný problém v komunikaci, a ač jsme měli různé požadavky na ubytování (právě v souvislosti s malými dětmi, které s námi jely), vždy se nám vedení hotelu snažilo vyjít vstříc.

Ubytování v hotelu Lesana vřele doporučuji, je to hotel mnoha možností na klidném místě, kde budete mít dostatek prostoru pro regeneraci a načerpání nových sil.

Fotogalerie

Pokud by ubytovací kapacity zde byly již naplněny, můžete rezerovat další hotely. Zde pár tipů v okolí.

Hotel Hradec

Hotel Savoy

Pension Monika

Pension Luky

Hotel Jánošík

Hotel Astra

Pension Borůvka

Pension Happy

Hotel Start

Další hotely a penziony ve Špindlerově Mlýně

Hotel Sněžka

Hotel Stoh

Alpský hotel

Penzion Lucerna

Hotel Aquapark

Hotel Esprit

Hotel Palace Club

Aplský hotel Špindlerův mlýn

Clarion Hotel

Hotel Praha

Kam na výlet v okolí

Samotný Špindlerův Mlýn je krásné město a najdete zde mnoho zajímavostí a aktivit, rodiny s dětmi jistě využijí místní aquapark a rozhodně musíte i vyrazit na Sněžku, stačí navštívit nedalekou Pec po Sněžkou a odtud lanovkou nebo pěšky.

Další atrakce a web kamera

Muzeum kostek

Snowtubing park Bedřichov

Webkamera Špindlerův Mlýn centrum