Hotel Palm Beach Resort – Hurghada Egypt


Moje první dovolená v Egyptě se odehrála v hotelu Palm Beach v Hurghadě. Je to velice oblíbený hotel jak Čechy, Němci tak i Rusy.

Z pražského letiště jsme odlétali okolo půlnoci a do hotelu jsme se konečně dostali okolo šesté ráno.

Palm Beach Resort Hurghada – recenze

Hotel Palm Beach Resort – Hurghada Egypt

Z hotelu byly první dojmy dobré a po okouknutí okolí byli ještě lepší. Personál byl velice ochotný, každý den se nás ptali, zda je vše v pořádku.

Pokoj byl uklizený a čistý. Každý den vyměňují ručníky, stelou a nechávají překvapení z ručníků na posteli. Pokud si připlatíte, dostanete pokoj hned u bazénu nebo u moře.

Hotel Palm Beach Resort – Hurghada Egypt 2

Hotel se rozkládá na dvě části, každá obsahuje velký bazén a bar. Přítomnost zdejších obyvatelů jakož to hostů je docela vysoký, ale mně na tom nic nevadilo.

zájezdy

Stravování

Jídlo all inclusive ve formě bufetu bylo super. K snídani jsme si mohli vybrat vajíčka na spoustu způsobů, jogurty, pečivo, ovoce, různé lupínky, fazole, zeleninu atd. Oběd byli většinou na výběr dvě polívky (každý den jiné), maso na spoustu způsobů, různé přílohy jako brambory, rýži, těstoviny, saláty atd. Večeře byla na podobný způsob. Zákusky byly super. Když jsme měli hlad, mohli jsme si kdykoliv přes den dát u bazénu v baru nějaké malé občerstvení. Vždy ale bylo z čeho vybírat.

Moře

Moře bylo celkem dobré, teplé a čisté, jen škoda, že na nějaké parádní potápění to nebylo. Proto kvůli potápění jsme vyrazili na výlet lodí. Loď zastavila v oblasti krásných korálů, na které jsme se nemohli vynadívat. Dále jsme jeli na Giftun – krásný ostrov s bílým pískem. Na lodi se o nás staral milý, velmi vtipný a ochotný Egypťan, který uměl krásně česky.

Jako delegátku jsme měli Češku, která žije v Egyptě i se svými dětmi. Byla moc ochotná a neměla problém nám s něčím poradit, což u nějakých delegátů není vždy pravidlo.

Celkově dovolenou v tomto hotelu hodnotím jako hezký zážitek.

Egypt dovolená a zájezdy ZDE