Hotel Plati Beach a řecký ostrov Limnos

 • řecko limnos hotel plati beach

Pokud hledáte skutečně klidnou dovolenou, je pro vás hotel Plati Beach ideální volbou. Pobyt se zde užijí nejen rodiny s dětmi, ale i senioři a všichni ti, kteří dávají rodinné atmosféře a bydlení přímo na písčité pláži před ruchem letovisek a nočním životem.

Plati je dřívější rybářská vesnička jen s několika hotely, které jsou ale od sebe dostatečně daleko na to, aby se jejich hosté vzájemně nerušili. Pokud se vám zasteskne po obchodech, bankách a dalších tahácích města, do hlavního města ostrova Myriny  se dostanete buď taxíkem, nebo pohodlnou procházkou (jsou to asi 3 kilometry).

Limnos dovolená, ubytování, jídlo, nákupy

Hotel Plati Beach leží doslova na pláži – z přízemních pokojů je to až na plážové lehátko asi minuta chůze. Budova leží v udržované zahradě a všechny pokoje mají buď terásky (přízemí) nebo balkony.  Jsou vybaveny standardním dřevěným nábytkem, každý pokoj má koupelnu se sprchou a WC, televizi, klimatizaci (v červenci a srpnu je zdarma), vysoušečem vlasů a ledničkou. V hotelu jsou k dispozici tří nebo čtyřlůžkové pokoje, apartmá pro až čtyři dospělé osoby je v podkroví a v 1. Patře jsou dvoulůžkové pokoje. Na vyžádání je možné mít dětskou postýlku zdarma.

TIP: Navštivte i další řecké ostrovy.

Jídlo se podává na terase, nabídka není tak bohatá jako v některých větších střediscích, ale zcela postačující. V základní nabídce je polopenze, za příplatek lze mít i obědy.

Taverna je přímo na pláži a, pokud si dáte aspoň kávu nebo něco k pití, plážové lehátko máte zdarma.

Přímo na lehátko vám přinesou i drobné občerstvení. Hotel nemá vlastní bazén, ale pokud po něm toužíte, je k dispozici ve vedlejší Villa Victoria za poplatek.

S nákupy je to trochu horší – jediný obchod je vzdálený asi kilometr a půl, ale do kopce. Nicméně, běžné potřeby uspokojíte v hotelu a obchod ani nepotřebujete. Pro počítačové maniaky je wifi zdarma ve společných prostorech hotelu.

Koupit zájezd od Invia.cz >>

Koupit zájezd od Dovolená.cz >>

Hotel Plati Beach můžeme jen doporučit. Majitelka udělá vše, aby byli hosté spokojeni. A západy slunce jsou tady opravdu nádherné.

zájezdy

Mapa ostrova Limnos (Lemnos)

Sdílejte článek s přáteli
 • 3
 •  
 •  
 •  
By |2017-02-24T20:20:34+02:00Únor 10th, 2016|Dovolená u moře, Řecko|

2 komentáře

 1. Milan Komers 8.1.2017 v 16:30

  Informace o nákupních možnostech u hotelu Plati Beach je špatná. Možnost nákupu je v obchůdku vzdáleném zhruba dvěstě metrů od hotelu na přípobřežní komunikaci. Na křižovatce od hotelu doprava. Nápoje, pečivo, konzervy, alkohol, sýry, opalovací krémy, jogurt atd.

 2. Miloš 8.1.2017 v 18:43

  Milane díky za upřesňující informaci.

Napsat komentář