Hotel Porto Angeli Rhodos Řecko a jeho recenze


Hotel Porto Angeli je krásný čtyřhvězdičkový hotel nedaleko města Archángelos, což je malebné historické městečko pojmenované po Archandělu Michaeli.

Do města jezdí autobusy, ale my jsme měli již z letiště půjčené auto na celou dobu dovolené, tudíž jsme v městě byli během pár minut.

Rhodos hotel Porto Angeli

porto angeli hotel rhodos řecko

Hotel je skvělý pro rodinnou dovolenou, ale na své si přijdou i mladé páry, party přátel i starší manželé. Let z Prahy na Rhodos trval tři hodiny. Letiště je od hotelu vzdáleno 35 kilometrů, což je přibližně stejná vzdálenost jako největší město Rhodos. Návštěvu Rhodu (města) vřele doporučuji. Je to nádherné malé město s historickou minulostí a atmosférou. A nezapomeňte navštívit přístav Mandraki, kde stál bájný Rhódský kolos – jeden ze sedmi divů světa.

TIP: Zájezdy na Rhodos koupíte levně na Invia.

V hotelu se nachází tři bary, což je velmi výhodné pro all inclusive hosty, kteří tak mají nepřetržitou dodávku pití a jídla. V hotelovém komplexu se nachází i dvě restaurace, směnárna a minimarket. Hotel stojí přímo u písčité pláže, ale pokud dáváte přednost bazénu, můžete si vybrat ze dvou bazénů stojících přímo u barů. Pokud cestujete s dětmi, je zde herna a plno programů připravené pro děti. Jsou zde animátoři, kteří se o vaše ratolesti postarají přes den i večer a vy si tak můžete odpočinout na pláži neb si dát do těla v místní posilovně.

Výlety po ostrově

Co musíte na ostrově vidět, popisuje článek Autem po ostrově Rhodos a určitě se jeďte podívat i na hrad Lindos, který vidíte na fotce.

hotel porto angeli rhodos řecko 1

Stravování

Jídlo je zde typicky řecké, ale jelikož jsou snídaně, obědy i večeře podávány formou bufetu, najde se tu pochoutka i pro mlsné jazýčky. Nicméně vřele doporučuji ochutnat místí speciality jako tzatziki, gyros nebo pasticio. A rozhodně nemůžete opustit Řecko, aniž byste ochutnali Ouzo, anýzový likér destilovaný z vína a ochucen různými dalšími bylinkami.

Vybavení hotelu

Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV či terasou. A nabízí velmi pestrý výběr pokojů.

Můžete zvolit pokoj pro dva s výhledem na hory či s výhledem na moře.

Dále rodinný pokoj s výhledem na moře, pokoj je určen dvěma dospělým a dvěma dětem. A pokud cestují dva dospělÍ a jedno dítě do 14 let je zdarma, popřípadě druhé dítě do 14 let platí pouze 25% z částky.

Dále rodinný pokoj typu Superior s výhledem na moře, kdy máte dva pokoje, ložnice zvlášť od rozkládacího obýváku.

Na řadu přichází Apartmán Superior Junior s vlastním bazénem, kde máte venkovní terasu a malý bazén jen pro sebe. A poslední možnost je mezonet s vlastním bazénem.

hotel porto angeli rhodos řecko 3

hotel porto angeli rhodos řecko 4

Dovolená, zájezd, ubytování

Rhodos last minute zájezdy a dovolená

Rhodos ubytování

Další recenze hotelů na našem webu

Studia Anastasia

Hotel Delphinia

| Rubriky Řecko