Hotel Saint Antonius nabízí ubytování v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně jsou jedno z nejkrásnějších lázeňských měst nejen u nás, ale i v Evropě. Lázeňství zde má dlouholetou tradici, hosté se sem jezdí léčit již 200 let. Nicméně, kromě návštěvníků, kteří sem míří ze zdravotních důvodů, poměrně velké procento lidí sem míří za odpočinkem.


Mnozí touží si oddechnout, odreagovat se od každodenního stresu, kochat se pohledem na Zpívající fontánu a při procházkách na novobarokní kolonádě nasát tu dávnou prvorepublikovou atmosféru. Tuto romantickou náladu si pak každý touží uchovat co nejdéle a k tomu může napomoci i vhodně zvolené ubytování.

Mariánské Lázně a ubytování

Když jsem hledala nějaký hotýlek nebo penzion, vyloučila jsem rovnou všechny moderní ubytovací zařízení a pátrala po něčem stylovém.

Jakmile jsem na serveru Booking.com narazila na hotel Saint Antonius, zamilovala jsem se do něj na první pohled.

Moc jsem se těšila a cestou jsem se jen trošku bála, aby nás v cíli nečekalo zklamání. Naštěstí se hned po příjezdu ukázalo, že realita se vůbec neliší od toho, co bylo reklamováno na webových stránkách hotelu.

Přede mnou stála prvorepubliková vila, zasazená mezi stromy, jako vystřižená z filmů pro pamětníky.

hotel saint antonius mariánské lázně

Hotel mě však neokouzlil jen vzhledem. Přístup personálu byl naprosto úžasný, můj celkový dojem byl, že nejsem v neosobním prostředí, ale že jsem přijela na návštěvu ke známým. Recepční i obsluha byli velmi příjemní, stačilo se zmínit a vyplnili i nestandardní přání. Zavírací doba kuchyně nebyla tak úplně striktní, jak to občas bývá.

Služby a vybavení hotelu

Hotel nabízí soukromé parkoviště, bezplatné a bezvadně fungující wifi připojení. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem. Jediné, co jsem považovala za nevýhodu, byla absence chladničky na pokoji, která by se v horkých letních dnech hodila. Snídaním se nedá nic vytknout, jsou bufetového typu a vybere si zde určitě každý. Na požádání personál vyhoví i vašim speciálním přáním. V místní restauraci se můžete dát něco dobrého k jídlu nebo posedět jen tak u zmrzlinového poháru nebo sklenice vína.

Ačkoliv v pokojích není klimatizace, hotel je velmi výhodně situován, takže přesto, že se denní teploty pohybovaly kolem 33°C, bylo v pokoji docela příjemně. Pokoje jsou prostorné, naleznete v nich vše potřebné, od televize s kabelovými programy, přes trezor až po dobře vybavenou koupelnu (nechybí ani fén). Všechny pokoje jsou nekuřácké, ale mají balkón s posezením, který mohou kuřáci využít.

Jde o hotel rodinného typu, který je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají klid, pohodu a relax. Hosté mohou využít rovněž služby masérky. Domácí mazlíčci zde také nepředstavují žádný problém.

Ceny

Pokud jde o ceny, odpovídají dle mého názoru nabídce. Pro dvě osoby za týden v letní sezoně zaplatíte cca 14 000 Kč, přičemž za děti do 6 let se neplatí. Navíc rezervaci můžete bezplatně zrušit ještě 3 dny před plánovaným příjezdem.

rezervujte ubytování

Poloha hotelu je zcela ideální. Nachází se na Anglické ulici, necelý 1 km od centra s kolonádou a Zpívající fontánou, spoustou restaurací a obchodů. Jen pár kroků dělí hosty od parku s vycházkovou stezkou lemovanou několika lázeňskými prameny. Pár desítek metrů od hotelu pak narazíte na turistickou trasu, která vás zavede až do parku Boheminium. Na své si tak přijdou všichni a do Mariánských Lázní se rádi budete vracet.

Přečtěte si ještě

Napsat komentář