Hotel Slovan Jeseník nabízí luxusní ubytování i menu


Dovolenou v Jeseníku jsme dostali jako dárek ke 40. výročí svatby.

Hotel Slovan Jeseník

Hotel Slovan Comfort stojí přímo v centru města proti radnici a je právem absolutním vítězem ankety Hotel roku 2014 a 4* si zaslouží.

Hotel Slovan Jeseník

Prožili jsme v něm šest krásných dnů, prohlédli si město, navštívili Rejvíz, vodoléčebné lázně Vincenze Priessnitze, Lesní bar v Horní Lipové a vyšlápli si na Křížový vrch a kamennou rozhlednu na Zlatém Chlumu. V Česko-polském informačním centru Katovna jsme se poučili o Niském knížectví v Dolním Slezsku a historii regionu, do Vodního hradu na stálou expozici čarodějnických procesů s filmem jsme nezašli. Počasí bylo na druhou polovinu září příjemné, jen trochu větrné.

Jeseníky jsou jedny v nejčistších hor a po Krkonoších druhé nejvyšší pohoří v České republice.

Určitě se brzy vrátíme, abychom se nadýchali čistého vzduchu, navštívili Zlaté hory a přivezli si láhev Praděda.

Zde je hodnocení, jaké bylo menu

hotelu Slovan jsme měli zajištěnu polopenzi, bohatý ranní bufet a tříchodovou večeři s výběrem tří jídel. Protože jsme přijeli v neděli, mohli jsme mít 1x sedmichodovou večeři. V úterý jsme začali domácí králičí paštičkou s celozrnným rohlíčkem, pokračovala polévka z dýně hokaido se zázvorem a praženými dýňovými semínky nebo teplý pikantní špíz z krůtího masa, následoval studený mezichod – Carpaccio z červené řepy. Jako sorbet byla Tuchlovická zmrzlina, hlavní chod byl – Flank steak s omáčkou Bérnaise nebo medailonky z vepřové panenky, závěr tvořil výběr sýrů Bělá a dezert – výběr domácích pralinek naší šéfkuchařky. Zapili jsme Svijanským mázem a Rulandským bílým z Lechovic a prožili příjemných 90 minut. Z dalších služeb jsme vyzkoušeli masáž klasickou, lávovými kameny a Thajskou masáž chodidel.

Zaujal vás tento hotel? Pak si rezervujte ubytování na Booking.com

Zde najdete veškeré informace, pokud se zde chystá nějaká akce, sleva nebo větší slevy.

Napsat komentář