Hotel Vale Do Navio, Capelas, São Miguel, Azorské ostrovy

Moderní hotel Vale Do Navio se nachází ve velmi dobré lokaci, zejména pro poznávání ostrova Sao Miguel, konkrétně se jedná o severní pobřeží ostrova, přičemž hotel je umístěn asi v jedné třetině šířky ostrova.


Azory dovolená

Poloha je to ideální pro poznávání především západní části ostrova, ale vzhledem ke vzdálenostem odsud není daleko ani na východní pobřeží (cca 50km). Do hlavního města Ponta Delgady vede cesta přes celý ostrov – tj. asi 14km.

sao miguel azory

Recenze hotelu

Hotel Vale Do Navio São Miguel splňuje nároky čtyřhvězdičkového hotelu. Pokoje sice nejsou příliš prostorné, nicméně jsou velmi komfortní, stejně jako koupelna, která je vybavena toaletou, umyvadlem, bidetem a vanou.

hotel vale do navio azory 12

Každý pokoj je vybaven balkonem, a to buď s výhledem na Atlantický oceán, nebo do zahrady. Ačkoliv je výhled na moře skvostný, jsou pokoje orientované do zahrady s venkovním bazénem výrazně klidnější (před hotelem vede silnice, navíc je naproti hotelu škola).

V hlavní budově se veškeré pokoje nachází v patře (přístup buď po schodech, nebo výtahem). Přízemí je vyhrazeno pro halu, recepci, která je otevřena 24 hodin denně, IT point s tiskárnou, restauraci a wellness.

Pokoje nabízí klasické vybavení, vč. zásuvky LAN, pokrytí WiFi je sice v celém areálu, v krajních pokojích ovšem není ideální.

Ve wellness je návštěvníkům zdarma k dispozici bazén, vířivka a dobře vybavená posilovna. Za příplatek je poté možné objednat masáže.

Stravování – strava a jídlo

Hotel poskytuje ubytování se snídaní formou bufetu. Právě snídaně jsou jednou z největších devíz hotelu. Výběr pokrmů je široký, zahrnuje studenou kuchyni nabízející především lokální produkty (čerstvý sýr, uzeniny), teplou kuchyni (různé úpravy vajec, žampiony, slaninu), lokální produkty nalezneme také mezi mléčnými výrobky, ovocem, ale také ve výběru marmelád. Večer restaurace nabízí servírované pokrmy.

Ačkoliv není restaurace špatná, nalezneme na ostrově levnější podniky.

Venkovní areál hotelu je ještě prostornější než jeho interiér. V prostorné zahradě mezi dvěma křídly hotelu se nachází terasa s venkovním bazénem, umístěným v zahradě, která kvete takřka po celý rok. Samozřejmou součástí je také parkoviště o kapacitě asi 40 aut.

hotel vale do navio azory 13

Poněkud komplikovanější je příjezd k hotelu, hotel je totiž dostupný z boční silnice, nikoliv z hlavní silnice vedoucí celým ostrovem.

Dovolená na Azorech

Další recenze, hodnocení i zájezdy do tohoto hotelu najdete na Invia.cz

Dovolená i last minute zájezdy na Azorské ostrovy, Portugalsko

Ubytování Azory – Azorské ostrovy

Pronájem domu, ubytování v chatkách, hotely, apartmány i kempy hledejte na Booking.com

Cestování po ostrově autem

Půjčovna aut je skvělá možnost, jak ostrov procestovat celý, kvalitní autopůjčovna je Rentalcars.

Informace, kde leží Azorské ostrovy – Azory na mapě

Najdete je poblíž ostrova Madeira a Portugalska v Atlantickém oceánu, jak Azory mapa.

Aktuální předpověď počasí Azorské ostrovy (Azory)

Wikipedie (wikipedia)

Kdo se chystáte cestovat na Azorské ostrovy individuálně, pak levné letenky s odletem z Prahy koupíte na Letuška.cz.

Letiště jsou na třech ostrovech – Sao Miguel, ostrov Terceira a Faial.

Co si sbalit s sebou na dovolenou k moři popisují tyto články. Pokud jedete s cestovkou a bez cestovky. Rozdíl je v tom, že u cestovky můžete vaše zavazadlo vážit až 15kg, u nízkonákladových společností, které pravděpodobně vyberete, bude záležet na co nejnižší ceně letenky a tím pádem i zavazadlo může vážit pouze pár kilo, obvykle 5-6kg.

Napsat komentář