Hraběnčina vyhlídka je jedno z mnoha vyhlídkových míst ve Sloupu v Čechách. Protože jsme v této obci navštívili několik zajímavých turistických míst, i sem jsme se museli vydat.
Obsah článku
Hraběnčina vyhlídka
Poté, co jsme prošli skalní hrad Sloup, viděli lesní divadlo, rozhlednu na Stráži i medvěda, jsme pokračovali dále k Samuelově jeskyni. V domnění, že tam dojdeme po zelené, jsme šli stále do kopce, přišli i tudy kolem kříže. Zde je mimochodem pěkná houpačka na stromě.
K jeskyni pokračujte u kříže dolů – na obrázku doprava. Fotil jsem cestu odkud jsme přišli, takže na vyhlídku jděte dále do kopce a zde po chvíli vlevo.
Poté už lesní cestou dojdete k Hraběnčině vyhlídce. Výhled byb yl možná lepší, kdyby tam nepřekážely vzrostlé stromy.
Ubytování ve Sloupu v Čechách
Fotogalerie
Naše tipy
Kde vybíráme ubytování
Už mnoho let používáme aplikaci Booking. Nic neřešíte, klidně hodinu příjezdem na místo si pobyt rezervujete a je to. Ceny jsou často nižší, když si ubytování zamluvíte na poslední chvíli.
Kde kupujeme vstupenky
Neradi celá rodina čekáme ve frontě. Kdo máte malé děti, je vám to jasné. Proto můžete na stránkách GetYourGuide koupit online vstupenky na mnoho míst, kde byste jinde stáli frontu. A v zahraničí klidně i výlety, kde byste jinak u cestovky platili 2x tolik.
Kde koupit zážitky
Každý určitě zná web Slevomat. Zde máte na výběr z mnoha zážitků, což může být ideální dárek.
Kde se pojistit
Cestovní pojištění je důležité mít, i když jedete jen na den do zahraniční. Protože cestujeme hlavně autem, je nezapomínám ani na havarijní pojištění. Vše si vyberete na webu ePojištění.