Zříceninu hradu Krupka najdete na konci této obce, pokud se vydáte na Komáří vížku.
Hrad Krupka
Z hradu v Krupce toho po těch staletích moc nezbylo.
Co vás ale určitě zaujme, je dělo, které míří na Teplice a také menší vyhlídka, odkud je vidět až k Jezeru Milada, na hrad Doubravku a i na restauraci na Komáří vížce.
Parkování
Zaparkovat je možné přímo u vstupu ke hradu nebo pod hradem v ulici Husitská.
Fotogalerie
Ubytování
Ubytováni pod hradem Krupka nabízí nejeden apartmán i pension, stačí si vybrat zde.
Web: http://www.krupka-mesto.cz/hrad-krupka/
Hrad Krupka wikipedie
Naše tipy
Kde vybíráme ubytování
Už mnoho let používáme aplikaci Booking. Nic neřešíte, klidně hodinu příjezdem na místo si pobyt rezervujete a je to. Ceny jsou často nižší, když si ubytování zamluvíte na poslední chvíli.
Kde kupujeme vstupenky
Neradi celá rodina čekáme ve frontě. Kdo máte malé děti, je vám to jasné. Proto můžete na stránkách GetYourGuide koupit online vstupenky na mnoho míst, kde byste jinde stáli frontu. A v zahraničí klidně i výlety, kde byste jinak u cestovky platili 2x tolik.
Kde koupit zážitky
Každý určitě zná web Slevomat. Zde máte na výběr z mnoha zážitků, což může být ideální dárek.
Kde se pojistit
Cestovní pojištění je důležité mít, i když jedete jen na den do zahraniční. Protože cestujeme hlavně autem, je nezapomínám ani na havarijní pojištění. Vše si vyberete na webu ePojištění.